Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S4 Çıkmadı, Ama Aksesuarları Geliyor!


İnternete daha yeni sıza bir görüntü elimize geçti ve sizlerle paylaşıyoruz. Galaxy S4’ü satın aldığınız zaman size kablosuz şarj özelliği ile birlikte gelmiyor. Eğer böyle olsaydı cihazın maliyeti artardı. Samsung ucuz cihaz üretmesiyle ünlü. Bu nedenle kablosuz şarj cihazını yanında vermiyor, ama kablosuz şarj cihazı başka firmalar tarafından üretilmiş bile.aorhan

İnternete düşen görsellere baktığınız zaman Galaxy S4 için kablosuz şarj cihazının yakın zamanda satışa sunulacağını görebilirsiniz. Cihaz görsellerden de gördüğünüz gibi Galaxy S4’ün arka kapağını oluşturuyor. O arka kapağı taktıktan sonra şeffaf bir nesnenin içine telefonunuzu koyuyorsunuz. Telefonu şeffaf nesnenin içine koyduğunuz anda telefon şarj olmaya başlıyor. Baktığınız zaman yine kablolu şarj gibi görünüyor. Çünkü yine o şeffaf nesnenin içinde durmak zorunda. Şeffaf nesne de haliyle fişe bağlı.

Tavsiye Yazı:  Tek Ekran İki Yayın

Bu cihaz ne kadar tutulur bilinmez. Çünkü kablosuz şarj mantığı pek delişmiş değil. Yine kablolu şarj ediyormuş gibi görünümü bizlere sunuyor. Aslına bakılırsa pek de ilgi çekici bulunmayacağa benziyor. Ayrıca bu cihazın 49.99 dolardan satışa sunulacağı açıklandı. Bu özelliklere sahip bir cihaz için pahalı bir çıkış fiyatı.

Ayrıca şunu da bildirmemizde yarar var. Galaxy S4’ün pili 2.600 mAH. Bu büyüklükte bir bataryayı nasıl ve ne kadar sürede dolduracak, bu da ayrı bir merak konusu oldu. Piyasaya sürüldüğü ve kullanılmaya başlandığı zaman daha ayrıntılı biçimde sizlerle paylaşacağız.

Yorum Yazınız

*