Mobil Cihazlar

Samsung Galaxy Note 9 Alacaklar, Dikkat! Telefon Zamlandı

Güncelleme: Samsung Galaxy Note 9’a zam geldi. Yeni fiyat aynen uygulandı. Dedikoduların doğru olduğu ortaya çıktı. Artık resmi sitede cihaz 8 bin tl olarak satılıyor. Oldukça büyük bir zam geldi. Sanırım ülkemiz kur farkından oldukça fazla çekecek.

*****

Samsung’un yeni modeli Note 9’u almayı düşünenler biraz elinizi çabuk tutsanız iyi olacak çünkü zam yolda. Çıkan haberlere göre hem dalgalanan kurdan hem de değişen şartlardan ötürü Samsung bu telefona yakın zaman içinde zam yapmayı düşünüyor. Zammın ne zaman yapılacağı konusunda herhangi bir bilgi yok.

Daha önce Apple ardından Samsung kur farkından ötürü ülkemizde satılan cihazlarının fiyatlarını güncellemişti. Sessiz sedasız diğer modellerde piyasaya hissettirmeden aynı işlemi uyguladı. Yakın zaman önce Vestel’de kur farkından ötürü bazı cihazlarına zam yapmak durumunda kaldı. Zira telefon ülkemizde üretilse de donanımları ithal ediliyor. Bu donanımlar da dolar üzerinden satın alınıyor.

Tavsiye Yazı:  indir.com'dan 2014 Mobil Uygulama Yarışması

Şimdi çıkan iddialar Galaxy Note 9’a yakın zaman içinde zam yapılacağı yönünde. Samsung’un resmi internet sitesine bakarsak fiyat hala aynı ama bu fiyat tanıtım fiyatıydı. Kur o günlerde bu kadar yüksek değildi. Şimdi kur yükseldi. Telefon fiyatının aynı kalması olası değil.

Samsung Galaxy Note 9 alacaklar fiyat değişmeden önce alırlarsa oldukça yüksek miktarda kar elde edecekler. Şuan 6500₺ olan cihazın yakın zaman içinde 8000₺ olarak satılması söz konusu bu açıdan elinizi çabuk tutsanız iyi olabilir.

9

Yorum Yazınız

*