Salesforce İş Ortağı Veri Cloud ile Dijitalleşmenin Önündeki Engelleri Kaldırın

Salesforce, şirketlerin etkili bir şekilde dijital dünyada yer alabilmesini sağlayan çok özel bir platformdur. Temel olarak şirketlerin müşterilerini çok daha iyi anlamasını ve onlarla kaliteli bir şekilde iletişim kurmasını sağlar. Bunun yanı sıra potansiyel müşterileri izleme, satış teminatı gibi modüllere de sahip olduğunu söylemek mümkün.

Salesforce İş Ortağı olarak hizmet sunmakta olan Veri Cloud, şirketlerin Salesforce çözümlerine çok daha kolay uyum sağlayabilmesini sağlar. Bu noktada birbirinden özel hizmet seçenekleri bulunduğunu söylemek olanaklıdır. Salesforce tarafından sunulan uygulama ve entegrasyonlara erişim sağlanmasına destek olmakta, şirketlerin dijital dünyada aktif bir şekilde bulunmasına olanak tanımaktadır.

Çok Özel Hizmetlere Erişim Sağlayın, İşlemlerinizi Kolaylaştırın

Salesforce Danışmanlık Hizmetleri başta olmak üzere pek çok alanda hizmette bulunan Veri Cloud, özellikle son dönemlerde dikkatleri üzerine çeken bir platformdur. Şirketlerin Salesforce hizmetlerinden yararlanabilmesine destek olan Veri Cloud, Marketing Cloud noktasında da destek olmaktadır.

Veri Cloud tarafından sunulan pek çok hizmet türü bulunmakta olup bu hizmetleri genel hatlarıyla şu şekilde sıralamak olanaklıdır:

  • Salesforce Danışmanlık ve Kurulum Hizmetleri
  • Salesforce Uyarlama Hizmetleri
  • Salesforce Özel Proje Geliştirme Hizmetleri
  • Sistemler Arası Entegrasyon

Her bir hizmet türü, şirketlerin Salesforce hizmetlerine erişim sağlamasına olanak tanır. Salesforce Özel Proje Geliştirme hizmeti ile Salesforce üzerinde istediğiniz projeyi belirtebilir, bu projenin analiz edilmesini ve kısa sürede hayata geçirilmesini sağlayabilirsiniz. Hizmet kapsamında deneyimli adminler ve Salesforce yazılımcılarının yer aldığını ve hizmet sunduklarını söylemek olanaklıdır.

Salesforce Danışmanlık Hizmetleri ile Salesforce Hizmetlerinden Zahmetsizce Yararlanın

Veri Cloud tarafından sunulan Salesforce Danışmanlık Hizmetleri, Salesforce tarafından sunulan hizmetlerden çok daha efektif bir şekilde yararlanılabilmesini olanaklı hale getirir. Sizlere sunulan hizmetler ile birlikte potansiyel müşterilerinizi çok daha iyi anlayabilir ve onlarla sistemli bir iletişim kurabilirsiniz.

Veri Cloud, sizlere aynı zamanda entegrasyon hizmetleri sunmaktadır. Platform üzerinde yer alan paneliniz ile Marketing ve ERP gibi dış kaynaklar arasında entegrasyon sağlamak için Veri Cloud hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Veri Cloud, dijital dünyada yer alabilmeniz için sizlere birbirinden özel hizmetler sunmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir