İnternet

Saatlerin vazgeçilmez markası Casio

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdede oldukça bilinen marka, gün geçtikçe saat sektöründeki yerini dahada genişletiyor. Yeni teknolojileri en erken bu markada görebiliyoruz. Casio Computer Co. Ltd tüketici elektroniği ve üretim şirketinin merkez ofisi Şiyuba, Tokyo, Japonya da bulunuyor. Hesap makineleri, dijital kameralar, elektronik müzik aletleri ve saatler üretiyor. Teknoloji anlamında oldukça ileri olan firma, saatlerini çeşitli ürün kategorilerine ayırmış. G-shock, Edifice, Baby-g, Sheen, Pro Trek bunlardan bazıları. Radio kontrollü, pil gerektirmeden güneş enerjisi ile çalışan makineleri mevcut.

Pro Trek serisi outdoor spor ile uğraşanların vazgeçilmezi. Maceralarınızda herzaman size yardımcı olacak özellikleri barındırıyor. Dağ, vadi, orman, nehir, göl nerede olursanız olun kolunuzdaki arkadaş. Dijital pusula, barometre, altimetre ve termometre gibi fonksiyonları var. Yüksek üretim kalitesi ile ölçümleri oldukça profesyonel olarak doğru bir şekilde size gösteriyor. 1994 yılından bu yana yenilenen modelleri ile meraklılarının ilgisini çekmektedir.

Edifice serisi ağırlıkta çelik modellerden oluşuyor. Sağlam paslanmaz çelik kasa ve çizilmeye dayanıklı mineral kristal cam bulunuyor. 10 bar su geçirmezlik özelliği sorunsuz kullanım ve uzun ömür vadediyor. Birçok modelde kronometre, takvim, bazılarında ise alarmda mevcut. Tarzınızı tamamlayacak ve kolunuzda ilgi çekecek tasarımlar, kaliteli üretim. Deri kayışlı ve silikon kordon seçenekleri koleksiyonda bulabiliyorsunuz. İşçilik kalitesi modelleri incelediğinizde hemen hissediliyor. Metal kordonların kıvrımları o kadar güzel ayarlanmışki, kolunuza hiçbir rahatsızlık vermeden kullanabiliyorsunuz. Kordonların açma kilitleri, yanlarında bulunan iki butona birlikte basılarak açılıyor. Çok güvenli bir sistem olduğu için kendiliğinden açılıp düşme ithimali yok gibi.

Tavsiye Yazı:  Google, Reklam Engelleyicileri Engelleyecek

G-shock. Şoka dayanıklı oldukça sağlam saat üretmek fikrinden çıktı. Casio saat firması iki yıl zorlu test aşamalarında sonra 1983 yılında üretime geçti. Kategorisinde rakipsiz seri, gerçek anlamda tank gibi sağlam. Reçine ve paslanmaz çeliği bir araya getirererk, kırılmaz saatler üretiyor. Çok katmanlı tasarım saatlere bir derinlik ve premium görüntü kazandırmış. Alarm, ışık, kronometre ve geri sayım gibi standart özelliklerin yanısıra farklı fonksiyonlu referanslarıda mevcut. 

Gündüz Saat kurulduğundan bu yana Casio saat ve birçok dünya markasının satışını gerçekleştiriyor. Yetkili satıcı güvencesi ile orjinal ürünleri en uygun fiyatlara satın alabiliyorsunuz. Üstelik hazır stoklardan aynı gün gönderim sağlanadığı için, birçok firma gibi sizi günlerce bekletmiyor.

Yorum Yazınız

*

1 Yorum