Tanıtımlar

Saat Ve Şıklık Arasındaki İlişki

Şık olmak için giyimimizi tamamlayacak bazı aksesuarla ihtiyaç duymaktayız. Tabi bu aksesuarlar, giyim tarzımızı tamamlayan nitelikte olmalıdır ve dikkat etmemiz gerekmektedir. Bu aksesuarla arasında kadınlar için birçok seçenek mevcutken erkekler için bu biraz daha kısıtlıdır.

Erkekler yüzük ve saatle bu aksesuarları tamamlarlar. Erkekler için kısıtlı olan bu aksesuar seçeneklerinin eksikliğini gidermek için iddialı bir saat takmak önemlidir. Bu konuda oldukça kaliteli ve şık saat modellerine sahip olan Slazenger erkek saat modelleri erkeklerin ihtiyaç duydukları kaliteyi vermektedir. Bununla birlikte bu saatlerle de vermek istediğiniz mesajlarla karşınızda bir itibar uyandırabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, takım elbisenizi giydiniz, saç sakal bakımınızı yaptınız ve bir iş görüşmesine ya da bir iş toplantı yemeğine gideceksiniz. Burada takımınızla kombin oluşturacak bir saat takmanız sizi daha şık yapmakla kalmayacak aynı zamanda size kombininiz de uygulamış olduğunuz uyumla, ne kadar düzenli ve uyuma önem verdiğinizi gösterebilir, bunu karşınızdakilerde hissettirebilirsiniz.

Kadınlar için aksesuar çeşitliliği her ne kadar çok fazla olsa da Daniel Klein saat modelleriyle kombin oluşturmuş bir bayan da şıklığına bir artı daha ekleyebilmektedir. Tabi bu modeller kişinin tarzını yansıtacağı türden olmalı ve kişiyle bir uyumda olmalıdır. Kadınlar için daha kolay bulunan çeşitli modeller de kadınlar da erkekler gibi çelik kordon tercih edebilir ve daha elit daha ağır başlı bir görüntü sağlayabilirler kendilerine. Bigotti Milano bayan saat modelleriyle de farklı kordon ve kadran tasarımlarıyla kendilerine farklı bir hava da katabilirler.

Tavsiye Yazı:  LG IPS235V IPS Monitör İncelemesi-2

Zamanla değişen toplum yaşam biçimlerinde son gelinen nokta şıklık olduğundan dolayı bu eksikliğin giderilmesinde büyük bir kalite ve tasarımlara sahip saat modelleriyle Slazenger tüm kullanıcılarına bu şıklığı sunmaktadır.

Yorum Yazınız

*