Blog İnternet

Reklam Atışmaları Sahibinden / Arabam / HürriyetEmlak

Eskilerden beri hep böyle bazı konularda rekabetler gördük. Birbirlerine sataşmalar gerek ciddi, gerek komedi olarak. Reklamlarda bu rekabetleri gülerek bazen tiye alarak reklamlar yayınlandı. Bu aralar ise ilan sitelerinin arasında rekabeti görmüşsünüzdür belkide.

Tv, radyo ve internet ortamında karşılaştığım sahibinden, arabam ve hurriyet emlak reklamları birbirine sataşma durumda. Aslında bakarsanız daha çok sahibinden.com’a yüklenmekteler 🙂

Sahibinden’in güzel reklam stratejisi ki bence mantıklı bir reklam olmuş, 3 çekerli satılık otomobil, deniz manzaralı Ankara’da ev gibi öyle ararsan tabi bulamazsın gibisinden her şey olduğunu anlatan reklam sonrası,

arabam.com’dan dekor eşyası satan yerden araba mı alınır ? Variz çorabı satılan yerden araba alınır mı reklamlar gelmeye başladı.

Tavsiye Yazı:  Siteniz için ücretsiz sosyal medya ikonları

En sonda Hürriyet Emlaktan her şey içinde kaybolma burada emlak var gibisinden reklamı ile sataşma devam etmektedir 🙂 Yani birbiryleriyle bir laf atışması gibi reklam atışması başladı. Bakalım sahibinden.com nasıl cevap verecek.

Kaynak: ilanyaz.com

Yorum Yazınız

*

2 Yorum