Tanıtımlar

Rampa ısıtma sistemleri

Değişen mevsim koşulları ile donma ve buzlanma sorunları sıkça görülmektedir. Sıcaklık değerlerinin sıfır derecenin altına düşmesi ile yollar donmakta ve kazalara sebebiyet verebilmektedir. Söz konusu olumsuz durumların yaşanması endüstriyel işletmelerin ve turistik tesislerin çözüm aramasına sebep olmuştur. Rampa ısıtma sistemleri olası kazalara karşı profesyonel bir çözüm sunmaktadır. Rampa zeminlerine ısıtıcı elektrik kablolarının döşenmesi ile kurulan sistem termostat eklenmesi ile kurulumun ilk aşaması gerçekleştirilir. Sonraki aşama da kontrol paneli eklenerek kurulum tamamlanır. Kullanımı açısından pratikliğin yanı sıra bakım gerektirmemesi sebebi ile alternatiflerinin önüne geçmektedir.

Kayak turizmi yapan turistik işletmeler açısından  rampa ısıtma sistemleri

Kayak turizmi yapan tesislerin konumu yüksek rakımda  ve engebeli arazilerde olmaktadır. Yapılan turistik hizmet sebebi ile yıllık sıcaklık ortalamaları oldukça düşüktür. Tesis bünyelerinde olan eğimli yollarda buzlanma olayları hem kazalara hem de verilen hizmetin aksamasına neden olmaktadır. Dolayısıyla tesislerin aksamalar sebebiyle zarar etmesi kaçınılmazdır. Rampa ısıtma sistemleri ile yerden ısıtmalı yollar ile buzlanma olayları görülmez.

Endüstriyel üretim yapan işletmeler açısından rampa ısıtıcı  sistemler

Endüstriyel üretim yapan tesislerin lojistik sahalarında buzlanma olayları ham madde ve satılan ürünlerin gönderiminde problem yaşanabilmektedir. Söz konusu sistemler sayesinde işletme tesislerinde yer alan eğimli yolların donmasının önüne geçilebilmektedir. Genellikle firmalar koruyucu önlem olarak yerden ısıtma sistemlerini tercih etmektedir. Sistemin otomatik oluşu işletimi için sürekli personel istihdam edilmesini gerektirmemektedir. Firmalar tesislerinin işleyişini aksatacak problemlere karşı ön görüde bulunarak sıklıkla sistemlerimizi tercih etmektedir.

Tavsiye Yazı:  Kız Oyunları

Rampa ısıtma sistemlerini kullanmak maliyetli midir?

Rampa ısıtma sistemleri belirlenen sıcaklık düzeylerinde devreye girmektedir. Amaçlanan zemin sıcaklığına ulaşılması ile rampa ısıtıcı sistem otomatikman devreden çıkmaktadır. Aralıklı olarak çalışması ile elektrik tüketimleri oldukça düşmektedir. Isıtmax rampa ısıtma sistemlerinin üst kalite standartlarına sahip olması sebebi ile rutin bakımlar gerektirmemektedir. Müşterilerimiz hem otomatik hem de pratik kullanımı sayesinde rampa ısıtma sistemlerini çalıştırdıktan sonra unuttuklarını bile söylemektedir. Siz de problemlere profesyonel çözümler sunan Isıtmax tecrübesi ile rampalarınızı ısıtmak ve buzlanma olaylarının önüne geçmek ister misiniz?

Başvuru İçin: https://www.isitmax.com/iletisim.aspx

Yorum Yazınız

*