hosting
Nasıl Yapılır ?

Plakadan Tramer Sorgulama nasıl yapılır?

Bir araba almaya niyetlendiğinizde eğer ki sıfır araç değil de ikinci el araba almayı düşünüyorsanız, ilk yapmanız gereken şey araç sorgulama ile aracın hasar geçmişini öğrenmek için Tramer sorgulama yapmaktır. Tasit.com’un tramer hasar sorgulama hizmeti ile siz de almayı düşündüğünüz aracın plakası ile en kolay ve en hızlı şekilde ve en uygun fiyatla plakadan araç sorgulama yapabilirsiniz.

Hasar sorgulama ile almayı düşündüğünüz aracın geçmişte kaza yapıp yapmadığını, değişen parçası olup olmadığını ve tüm poliçe bilgilerini saniyeler içinde öğrenebilirsiniz.   Aracın markasını, modelini, son sahiplik süresini, kaskolu-kaskosuz toplam süresini, araç türü değişimi olup olmadığını ve plaka değişimi yapılıp yapılmadığı gibi bilgileri tramer sorgulama size gösterir.

Ücretsiz tramer sorgulama nasıl yapılır?

Burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu ücretsiz ve ücretli Tramer sorgulama yapabileceğinizdir. Eğer kendi üzerinize kayıtlı bir araç için tramer sorgulama yapmak istiyorsanız bunu e-devlet üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize ait olmayan araçların plakalarından detaylı tramer hasar sorgulama yapmak için ise belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Tasit.com hasar sorgulama hizmetiyle, plakadan araç sorgulama işlemini en ekonomik şekilde yapabilirsiniz.

Tramer sorgulama ile hangi bilgilere ulaşılır?

http:s//www.tasit.com üzerinden yapacağınız Tramer hasar kaydı sorgulaması size araç alırken araç hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri sunuyor. Sizler için bu bilgileri kısaca özetledik.

  • Araçla ilgili en temel tramer bilgisi

Hasar sorgulama yaparak, aracın trafiğe çıkış tarihini, aracın son sahibinin şahıs mı yoksa firma mı olduğunu, aracın son sahibinin ne kadar süre ile araca sahip olduğunu, aracın kaç kez el değiştirdiğini, plaka değişimi olup olmadığını ve araçta tür değişikliği yapılıp yapılmadığını öğrenirsiniz.

  • Aracın kaza durumu ve kaza geçmişi sorgulama
Tavsiye Yazı:  Denuvo Nedir? Ne İş Yapar?

Plakadan araç sorgulama ile öğrenilebilenlerin başında aracın herhangi bir kaza yapıp yapmadığı geliyor. Araç sorgulama aracın kazası olup olmadığını ve eğer varsa, yaptığı kaza sayısını, kaza tutanaklarını ve tutanak bilgilerini, kaza detaylarını ve kaza tarihlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca kaza sonrası araç hasar tazminatını hangi sigorta şirketinin ödeyeceğini de araç sorgulama ile öğrenebilirsiniz.

  • Değişen parça sorgulama

Hasar sorgulama yaptığınızda, aracın değişen parçası olup olmadığını da öğrenirsiniz. Bununla birlikte il plakası değiştirip değiştirmediğini, değişen parça varsa ekspertiz raporunda bulunan miktar ve fiyat bilgilerini, değişen parçaların orijinal mi yoksa eşdeğer parça mı olduklarını, aracın hangi tarihte tamir gördüğünü, servis bilgilerini ve tamir tutarlarını da öğrenebilirsiniz.

İnternetten detaylı hasar kaydı sorgulama adımları

Detaylı plaka sorgulama yapmak için Tasit.com tramer hasar sorgulama sayfasından, hasar kaydı sorgulama için gerekli olan bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgileri girdiğinizde tramer hasar kaydı sorgulama bilgileri cep telefonunuza sms olarak gönderilmektedir. Plakadan hasar sorgulama ücretini dilerseniz kredi kartıyla dilerseniz BKM Express ile ödeyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için kredi kartınızın sanal alışverişe açık olduğundan emin olmanızı öneririz.

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yazınız

*