Tanıtımlar

Petzimo Mobil Uygulamalarıyla Online Pet Shop Alışverişi Çok Kolay


Mobil uygulamalar cep telefonlarına ve tabletlere indirilerek her an ve her yerde online alışverişe olanak sağlıyor. Özellikle e-ticaret sektöründe yoğun ilgi gören pet shop malzemeleri de Petzimo.com’un mobil uygulamaları üzerinden satın alınabiliyor. Petzimo.com, web siteden yapılan alışverişlerinin yanında Android ve iOS mobil uygulamalarıyla da güvenilir alışveriş ilkesini sürdürüyor.

Online pet shop alışveriş sitesi Petzimo.com’da yer alan tüm ürünlere Android mobil uygulamasıyla da hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip telefon ya da tabletinize https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmoblabs.tappz.petzimo linkine tıklayarak Petzimo Android mobil uygulaması indirilebilirsiniz. Android cihazınıza indireceğiniz uygulamayla, evcil hayvanlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılanabilir, aynı zamanda mobil uygulamalara özel kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Petzimo Mobil Uygulamalarında Alışveriş Nasıl Yapılıyor?

Tavsiye Yazı:  İzmir Ariston Servisi

Petzimo mobil uygulamaları üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile girişi yaptıktan sonra ürünleri “Sepete Ekle” seçeneğine tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz.. Sepetteki ürünleri “Sepetim” başlığı altında görüntüleyebilir, aynı sayfadaki “Satın Al” seçeneğine tıklayarak önce adres ekleyip, ardından ödeme seçeneğini işaretleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Petzimo Android uygulamasındaki ödeme seçenekleri Petzimo.com’da da geçerli olan online kredi kartı, havale ve kapıda nakit ya da kredi kartı seçenekleridir.

Android ve iOS’ta Petzimo.com internet sitesindeki tüm ürünler görüntülenebiliyor. Her iki mobil uygulamasının kategori sayfasında; kuru ve yaş mama çeşitleri, ödüller, besin takviyeleri, mama ve su kapları, pire ve parazit koruma ürünleri, bakım ürünleri, temizlik ürünleri, aksesuarlar, taşıma çantası, tasmalar, oyuncaklar, yuvalar, tuvalet ürünleri, evcil hayvan kapıları, kuşlar için kraker ve aksesuar çeşitleri, kemirgen yemleri ve aksesuarları ayrı ayrı görüntülenerek alışveriş yapılabiliyor.

Tavsiye Yazı:  Oyunlarını Oynamak İsteyenler Buradan

iOS işletim sistemine sahip cihazınız için https://itunes.apple.com/tr/app/petzimo/id1102417919 adresine tıklayarak Petzimo iOS mobil uygulamasını indirilebilirsiniz.

 

 

Yorum Yazınız

*