PC ve Android Oyunlarını Gaming Laptop’ınızla Oynayın!

2022’nin ortalarına hızla yaklaşırken PC platformuna çıkan önemli oyunların sayısı da giderek artıyor. Bu nedenle henüz bir gaming laptop’ı olmayan oyun tutkunları, yeni çıkan yapımları, kusursuz görsel ve işitsel kaliteyle deneyimleyebilmek adına kendilerine en uygun laptop çözümlerini alıyor. Oyunculuk kariyerini Android platformunda inşa edenler de Windows 11’in Android uygulaması çalıştırma özelliğinin bir an önce sisteme entegre edilmesini bekliyor. Diğer yandan Google da bazı ülkelerde, Google Play Games’i PC’ye getirerek oyuncuların çağrısına kayıtsız kalmadığını gösteriyor. Peki, hem PC hem de Android oyunlarını akıcı biçimde oynayabilmek için nasıl bir oyuncu laptop’ı almak gerekiyor?

Hedefiniz Rekabetçi Oyunlarsa Monster Abra Laptop’lar İdeal

PC ve Android Oyunlarını Gaming Laptop’ınızla Oynayın!

Doğası gereği göz kamaştıran görsellerden ziyade oyuncuya yaşattığı deneyimle öne çıkan rekabetçi oyunlara zaman ayırıyor, arkadaşlarınızla kurduğunuz takımlarda rakiplerinize karşı çetin mücadelelerde bulunuyorsanız, Monster’ın imzasını taşıyan Abra serisi oyuncu bilgisayarları, beklentilerinize yanıt veriyor. 15,6 ve 17,3 inç genişliğinde Full HD (1080p) 144 Hz ekranlara sahip modeller, Intel’in 11. nesil altı çekirdekli Core i5 ve 8 sekiz çekirdekli Core i7 serisi işlemcileriyle güç kazanıyor. Bu sayede çevrim içi karşılaşmalarda bilgisayarınızın işlemcisi fazlasıyla performanslı olduğu için işlemci kaynaklı darboğazlarla karşılaşmadan oyun oturumlarınızı sorunsuz sürdürmeniz, üstelik dilerseniz katıldığınız maçların canlı yayınlarını gerçekleştirmeniz dahi mümkün oluyor. Ekran kartı tarafında NVIDIA’nın GeForce GTX 1650 ve GeForce RTX 3050 Ti alternatifleriyle güçlendirilen Abra serisi laptop modelleri, RTX’li üyeleriyle ray tracing destekli oyunları da başarıyla çalıştırıyor.16 GB kapasitesine ulaşan RAM’leri ve geniş kapasiteli SSD’leri ile başta rekabetçi oyunlar için ideal hâle gelen modeller, laptop fiyatları dikkate alındığında oldukça erişilebilir aralıklarda bulunuyor.

Tulpar Gaming Laptop’lar PC Oyunlarının Üstesinden Geliyor

Oyuncuların, bir oyunun öncelikle görsellerine vurulduğunu bilen oyun stüdyoları, gerek kendi geliştirdikleri oyun motorlarının gerekse oyunları için başvurdukları diğer motorların görsel hünerlerini giderek daha da ileriye götürüyor. Bunun sonucunda ortaya, her bilgisayarın, hatta her oyun bilgisayarının bile altından kalkamayacağı fotogerçekçi sahneler çıkıyor. Eğer siz de edinmeyi düşündüğünüz laptop modeliyle en yeni oyunları, en kaliteli görüntülerle tecrübe etmeyi istiyorsanız, Monster Tulpar serisi gaming laptop’lar size sesleniyor. Abra serisinden farklı olarak ekranları WQHD (1440p) çözünürlük, 165 ve 300 Hz yenileme hızı seçenekleriyle yapılandırılan modeller, işlemci tarafında yalnızca sekiz çekirdekli Intel Core i7-11800H çözümünü bulunduruyor. Tulpar laptop modelleri, NVIDIA GeForce RTX 3060 ve GeForce RTX 3070 ekran kartlarıyla modern oyunlara meydan okuyor. Monster’ın sunduğu özelleştirme imkânlarıyla RAM kapasitesini 64 GB seviyesine çıkarabileceğiniz bilgisayarları, 500 GB ila 2 TB arasında değişen oranlarda SSD ile donatmanız mümkün oluyor.

Tulpar Serisi Google Play Games’in Android Oyunlarını da Oynatabiliyor

Öncelikle Uzak Doğu pazarında boy gösteren ancak yılın ilerleyen dönemlerinde dünyanın diğer ülkelerine de adım adım ulaşacak olan Google Play Games’in PC sürümü, eski nesil bilgisayar sahiplerinin gözünü biraz korkutuyor. Zira ilgili uygulama, oyunların çalıştırılabilmesi için sekiz çekirdekli işlemciyi zorunlu tutuyor. Ne var ki her modelinde sekiz çekirdekli işlemci yer alan Tulpar serisi Monster laptop modelleri, Android oyunları PC’de keyifle oynamanız için son derece uygunluk gösteriyor. Tulpar gaming laptop’lar, yalnızca Google Play Games’in değil popüler pek çok oyunun da önerilen sistem gereksinimlerini rahatlıkla karşılıyor.

2022’de olanca hızıyla devam eden oyun yağmurunun keyfini, güçlü bir oyuncu laptop’ı ile çıkarmak, akıllı cihazlarınızda oynadığınız yapımları, geniş ekranda ve PC farkıyla deneyimlemek istiyorsanız, dilediğiniz Monster oyuncu bilgisayarını hemen satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir