Online baskının adresi Matbuu.com

İlk yayınlandığında Türkiye’nin ilk ve tek online matbaası olan matbuu, gerek Ankara’dan çıkan bir girişim olması ve gerekse kartvizit bastıracak ama bunu nasıl bastırırım ne zaman alırım diye düşünceleri olan kişi varsa onları bu dertten kurtaran bir girişim olarak beni oldukça heyecanlandıran bir girişimdi. Şu anda da çalışmalarını daha fazla seçenek sunan ve kartvizit dışında bröşür, reklam afişleri, davetiyeler vb. bir çok ürün ile kendi tasarımlarımız veya örnek tasarımlarla baskı siparişi verebiliyoruz.

matbuuOldukça hızlı çalışan ve günden güne kendini geliştiren matbuu.com, kişiye özel matbaa sloganıyla ortaya çıkmıştı ki gerçekten bir nevi kişiye özel matbaa gibi oldu diyebiliriz. Yeni konseptinde ayrıca grafikerlere kendi mağazalarını açarak yüzde 10 satılan üründen pay veriyor. Mağaza ürünlerinden sipariş oluşturulduğunda grafiker yüzde 10 pay alarak buradan kazançta sağlaması grafikerler içinde bir gelir kapısı diyebiliriz.

Fiyat olarak da oldukça uygun olması küçük girişimciler içinde oldukça keyifli baskı işlerini yürütmelerine yardımcı oluyor. Eğer sizlerde kartvizit ihtiyacınız varsa matbuu.com ile bir kez bile olsun çalışmanızı öneririm.

One Comment

  1. Avatar of tabela tasarım tabela tasarım dedi ki:

    Bu firma tabela tasarım hizmeti de vermeye başladı mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir