Online alışverişlerinizde kupon sitelerini takip edin tasarruf edin!

Online alışveriş yapanlar bilir. Hemen hemen her sitede ödeme sayfasında indirim kuponu gir. İndirim kodu tanımla gibi boş alanlar karşımıza gelir. Bu alanlar eğer marka bize özel kupon göndermediyse çoğu zaman maalesef boş bırakılıyor. Bu alanları dolduracak ve alışverişlerinizde indirim sunacak bir siteden bahsedeyim. www.indirimkuponum.net ile online yapacağınız tüm alışverişlerde indirim yapmak mümkün. Alışveriş yapacağınız markanın özel sayfasını ziyaret etmeniz yeterli.

Online alışverişlerinizde kupon sitelerini takip edin tasarruf edin!

Bugün Vestel’den alacağımız Vestel FLORA INVERTER 9 A++ WIFI klima alışverişiizi bu site sayesinde tam 250 TL indirimle tamamladık. Tek yaptığımız şey siteye girip kuponu alıp çıkmak. Vestel indirim kodu için başka bir şey yapmanıza gerek yok. Site bu kadar güzel imkanlar sunuyor. Tek yapmanız gereken alışveriş yapacağınız sitenin kuponunu sitede arayın. Sitenin arama kısmını çok beğenmesek de düzeltileceğini umarak veya düzeltilmesini buradan talep ediyoruz. Mail aboneliği ile sizi haftada bir kez güncel indirim kodlarını göndererek rahatsız ediyorlar. Artık bu nasıl bir rahatsızlıksa size bırakıyorum. Sonuçta yapacağınız bir alışverişte indirim yapmaları çok güzel. Bizim aldığımız 250 TL indirim hiçte az bir oran değil. Kimse parayı sokakta toplamıyor sonuçta.

Online alışverişlerinizde kupon sitelerini takip edin tasarruf edin!

Son olarak anlık bildirimler için site Push bildirim kullanıyor. Son zamanlarda hemen hemen tüm sitelerin kullandığı Push bildirim biraz can sıksa da ihtiyacınız olan bir şeyi almak için bu sitede fırsat olabilir. Şuan bizim gözlemlediğimiz LcwKotonBoynerTrendyolDefactoModanisaN11Colin’s gibi markaların kuponları sitede mevcut. Özellikle Giyim alışverişleri için inanılmaz indirimlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir