OnePlus 7 Pro Fnatic Modu Etkinleştirme

İddialı çıkan her yeni telefon biraz daha güçlenirken geliştiriciler telefonlarına yeni özellikler ekleyip duruyor. OnePlus 7 Pro bu telefonlardan birisi ve eğer telefonda oyun oynamayı seviyorsanız sizin için harika bir seçenek oluyor. Bu yazıda OnePlus 7 Pro’nın Fnatic Modundan ve gizli duvar kağıtlarının nasıl açıldığından bahsedeceğiz.

Oyuncular için yazılımsal olarak ek seçenekler sunan OnePlus 7 Pro, oyun esnasında daha yüksek performans almak için Fnatic ile iş birliğine giderek oyuna harika bir yeni mod ekledi. Bu mod sayesinde oyun oynarken telefon oyundan başka birşeyle ilgilenmeyerek harika bir performans gösteriyor.

Fnatic Mode nasıl açılır?

  • Ayarlara girin.
  • Yardımcı programlar
  • Oyun modu yolunu takip edin.
  • Bu kısımdan gelişmiş bir oyun modunu açabilirsiniz.

Gelişmiş oyun modu, standart modların aksine sizlere daha az rahatsız edici bir oyun deneyimi sunar. Örneğin bildirim ışığından diğer rahatsız edici bütün içeriklere herşey oyun haricinde durdurulur. Bu mod sizin tamamen oyuna odaklanmasına imkan verir.

Bununla birlikte bu mod içinde yeni ve gizli duvar kağıtları sizleri bekliyor. Yukarıdaki yolu takip edip Fnatic Mod içinde logoya 5 kez ardı ardına tıkladığınız zaman aşağıda bir kutucuk beliriyor. Buraya alwaysfnatic yazıp gönderin. Bu işlemden sonra gizli duvar kağıtları galerinize eklenecektir.

OnePlus 7 Pro Fnatic Modu Etkinleştirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir