Teknoloji Haberleri

Öğrenciler İçin Bedava Windows 8.1 Pro

Microsoft’un dev kampanyalarından biri olan Microsoft Dream Spark ile sizleri bu makalemizde buluşturacağız. Belki de bu makale sayesinde bedava Windows 8.1 Pro sahibi olacaksanız. Tek şartı üniversite öğrencisi olmak. Peki, hangi adımları izleyerek bedava Windows 8.1 Pro elde edebilirsiniz?

dreamspark1

Öncelikle üniversite öğrencisi olma şartını karşılamalısınız. Tek ve temel şart budur.

Ardından üniversitenin sizlere verdiği sonu edu.tr olan (genelde böyle olur, farklı da olabilir) mail adresi ile az önce verdiğim Microsoft Dream Spark’a onaylatıyorsunuz. Yani mail adresinize doğrulama kodu gelecek. Bu doğrulama kodu ile mail adresinin size ait olduğunu kanıtlıyorsunuz.

Dream Spark’tan doğrulama yaptığınız zaman mailinize key geliyor. Kaçak sisteminiz kurulu olsa bile keyi girdiğiniz zaman sisteminiz orijinal oluyor.

Tavsiye Yazı:  AOrhan.com 2 Yaşında

Dream Spark’tan bedava Windows 8.1 Pro almak için bu yoldan ilerlemeniz yeterli olacaktır. Yasal Windows 8.1’den ne farkı var? Yasal Windows 8.1’den hiçbir farkı yok. Bildiğiniz orijinal sistem. Ayrıca bu yöntemle aldığınız Windows 8.1 kalıcıdır. Hiçbir şekilde süresi yoktur. Microsoft’un sunduğu bu fırsatı değerlendirmenizi öneririm.

Yorum Yazınız

*