Tanıtımlar

Oduman Modern Nargile Takımları

1979 yılında Uğur Makine İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak istanbulda kurulduk. 2014 Yılında Oduman markasını Türkiye’ye ve dünyaya kazandırdık. Oduman olarak biz alışılagelmiş nargile modelleri değil yenilikçi modern nargileler üretmeye başladık ve başta Türkiye olmak üzere dünyanın birçok noktasında ürünlerimizi pazarladık. Üretmiş olduğumuz yenilikçi tasarım ve benzersiz kalitedeki ürünlerimiz ile nargile severlerin gönlünü kazandık ve bu sayede dünyada tanındık. Ürünlerimiz özellikle ülkemizde ve avrupada çokça tercih edilen nargileler arasına girmeyi başarmıştır.

Misyonumuz iyi tasarım, kaliteli ürün ve kullanım rahatlığı sağlayan ürünler üretmek. Ürettiğimiz bu ürünlerin yanında birçok nargile malzemesini de Oduman kalitesiyle nargile severlerle buluşturduk. Oduman olarak bünyemizde cam nargile, lüle, közlük, marpuç ve diğer nargile malzemelerini de büyük bir titizlikle üretmeye devam ediyoruz.

Oduman N5-Z Şeffaf Nargile

Kısaca ürün kalitemizden bahsetmek gerekirse biz Oduman olarak ürettiğimiz nargilelerde 1. sınıf züccaciye camı(soda camı) kullanmaktayız bunun yanında metal olan tüm parçalar paslanmaz çelikten üretilmektedir. Marpuçlarda ise gıda sektöründe kullanılan silikon malzeme kullanılmaktadır.

Son zamanlarda giderek yaygınlaşan travel nargileler ise nargile severlerin oldukça ilgisini çekmektedir. Bu nargileler seyahat nargilesi, çantalı nargile ve taşınabilir nargile olarakta adlandırılırlar. Aşağıda travel nargile modellerimizden olan Oduman Travel N2’yi sizler için tanıttık.

Tavsiye Yazı:  Güzelliğin İksirini Bulduk!

ÜRÜN TANITIMI

Travel(Taşınabilir) Nargileler

 

Oduman N2 Travel nargilenizi gittiğiniz heryere götürebilirsiniz. Ayrıca sevdikleriniz için güzel bir hediye olabilir.

Taşınabilir çantalı nargile modelleri olarakta anılır. Oduman olarak birçok travel nargile modeli üretmekteyiz. Travel nargileler çantaları sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Seyahatlerinizde yanınızda götürebilme imkanı sağlar.

Özellikleri

 • Suya karşı dayanıklı, kolay kir tutmayan, silinebilir ve darbeleri emici özellikte çantası bulunmaktadır.
 • Birinci kalite, el yapımı cam.
 • Siyah aluminyum marpucu haricinde bütün metal parçaları paslanmaz çelik malzemedir.
 • Difüzörü bulunmaktadır..
 • Marpucu gıdayla uyumlu ve yıkanabilir özelliktedir. Silikon hortumun boyu 1,5m’dir.
 • Duman tahliye ventili bulunmaktadır.
 • İki marpuç ile kullanılabilir özelliktedir.

Boyutları

 • Toplam uzunluk = 20cm
 • En büyük çap = 11,5cm
 • Kutu ölçüleri = 21,5×14,5x18cm
 • Kutu ile beraber ağırlığı = 1,9kg (el yapımı cam olduğu için ağırlık değişebilmektedir.)

Diğer Oduman Türkiye(Odumantr) ürünleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi alabilmek için lütfen web sitemiz olan www.odumantr.com ‘u ziyaret edin.

 

Yorum Yazınız

*