Tanıtımlar

Nakliyat Firması Seçmenin En Kolay Yolu

Taşınma işlemi bir çok anlamda zorlu geçen ya da zorlu geçtiği sanılan bir iştir. Fakat bu iş günümüzde profesyonel firmalar tarafından oldukça basit bir hale getirilmiştir. Uzmanlık alanları sadece ev eşyası taşımak olan bu firmalar sizlere tüm taşınma işlemlerini bir arada sunuyor. Peki bu firmalara nasıl ulaşabilirsiniz? Ulaştığınız firmaların güvenilir olup olmadıklarını nasıl bilebilirsiniz? İşte tam bu sorunların cevabı olarak sizlere nakliyattalebi.com sisteminden bahsedeceğim.

Kurumsal evden eve nakliyat firmaları tek yerde bulabileceğiniz bu platform; bünyesinde bulunan üye nakliyat firmalarına referans olmaktadır. Sisteme üye olmak firmalar üyeliğe kabul edilmeden önce Nakliyat Talebi yetkilileri tarafından iyice araştırılmakta ve daha sonra üyeliğe kabul edilmektedir. Kurumsallığından ve verdikleri hizmetlerin kalitesinden emin olunamayan firmalar üyeliğe kabul edilmemektedir.

 

Nakliyat firması seçmek için tek yapmanız gereken nakliyattalebi.com sitesine girerek fiyat teklifi almak olacaktır. Taşınma bilgilerinizi 3 adımda kolaylıkla belirterek yeni bir ihale başlatmış olursunuz. Daha sonra başlatmış olduğunuz ihaleye sisteme kayıtlı olan firmalar tarafından fiyat teklifleri sunulur. Teklif veren firmaların fiyatlarına kendi müşteri panelinizden ulaşabilirsiniz. Firmaların detaylarına bakabilir, daha önce taşımış oldukları kişilerin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Böylece en doğru firmayı seçtiğinizden gönül rahatlığıyla emin olabilirsiniz.

Tavsiye Yazı:  SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü ve SGK Prim Sorgulama

Evden eve nakliyat sektörüne yeni bir bakış açısı ve kolaylık getiren bu sistem ile artık tek tek firmaları aramanıza gerek kalmıyor.  Siz 2 dakika gibi kısa bir sürede taşınma ihalenizi başlatıyorsunuz ve firmalar size tekliflerini sunuyor. Her şey elektronik ortamda ve güvenle yapılıyor. Ayrıca ihale başlatmak istemiyorsanız firmalara direk olarak ulaşma imkanınız da var. Örnek vermek gerekirse İstanbul evden eve nakliyat firmalarına ulaşmak için site üzerinden İstanbul kategorisini seçmeniz yeterli olacaktır.

Platforma ulaşmak için: https://www.nakliyattalebi.com

Yorum Yazınız

*

1 Yorum

  • Geçekten harika bir sistem. Evimi taşımak için başlattığım ihaleye 7 teklif geldi ve seçmiş olduğum firma hiç bir sıkıntı yaşatmadan taşınmamı gerçekleştirdi.