Microsoft Planner Nedir?

Microsoft’un Trello ve Asana ile rekabet edebilmek için çıkarttığı bir yazılım olan Microsoft Planner daha çok kurumsal olarak tasarlanmıştır. Ofis 365 ile birlikte sunulacak olan Planner Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuldu.microsoft-planner2

Planner ofis programlarıyla entegre bir şekilde çalışıyor. Kurumsal çalışanların iş yükünü, karışıklıkları ortadan kaldıracak olan Planner Windows kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Şirket çalışanlarının mutlaka denemesi gereken yazılım kimin ne yapacağını, ne işle uğraşacağını ve ne zaman yapacağını daha hızlı ve kısa yoldan anlatabiliyor. Bu sayede işler daha hızlı ilerliyor. Zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olan Planner’ı denemenizi tavsiye ederiz.

Planner’ı kullanabilmeniz için önceden almış olduğunu bir ofis 365 hesabınızın olması gerekiyor. Varsa o hesabınızla uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yoksa kullanmaya başlamadan önce bir ofis 365 hesabı edinmelisiniz. Giriş yaptığınız zaman Planner ile görev dağılımı yapabilir, internet üzerinden herkesi bir araya toplayarak işlerinizi halledebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir