Mavi Hukuk Kocaeli Hukuk Bürosu Hizmeti

Mavi Hukuk Bürosu, hukukun pek çok alanında uzun yıllardır avukatlık ve danışmanlık hizmeti veren Kocaeli ilimizin gözde Kocaeli hukuk bürosu olarak faaliyet göstermektedir.

 Mavi Kocaeli Avukat ve Hukuk Bürosu

Çok sayıda hukuk alanında, engin bilgiye sahip avukatlarla birçok konuda avukatlık hizmeti vermektedir.

 Kocaeli Avukat Hizmetlerimiz

Ceza Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Bilişim Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Tazminat Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku, Yabancılar Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku üzerine alanında uzman avukatlar ile çalışılmaktadır.

Mavi Hukuk Kocaeli Hukuk Bürosu Hizmeti

 Kocaeli Avukat Olarak Verilen Hizmetler

Evlilik sözleşmesi hazırlama, anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarına bakma, İstinaf ve Yargıtay süreçlerini takip etme ve sonuçlandırma, haksız suçlamaları düşürme, borçların tahsil edilmesi, ilamlı ve ilamsız icra, haciz işlemlerinin başlatılarak tüm sürecin takip edilmesidir.

Şirketlerin iflas sürecinin şirket adına hızlı ve sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, maddi ve manevi tazminat davaları, miras davası açma ve vasiyetname hazırlama, her türlü miras işlemini kişiler adına yerine getirme, işçi v e işveren taraflarını savunma, her türlü konuda arabuluculuk hizmetleridir.

Sigorta avukatları ile sigorta işlemlerini yapıp gerekli olan davaları açıp savunma gerçekleştirme, sigorta şirketlerine hukuki danışmanlık hizmeti verme, bilişim suçları üzerine gerekli davaları açma ve telif haklarının korunmasını sağlama, ticari işlemlerinizde yaşadığınız sorunları gidermektedir.

Emlak hukuku kapsamında gerekli olan davaları açma, tüm icra işlemleri, kamu kurumları ile yaşadığınız tüm sorunları gidermeye yönelik çalışma, trafik ve iş kazaları konusunda yardımcı olma, uluslararası hukuk kapsamında yaşadığınız sorunları giderme, vergi daireleri ile yaşanan sorunları çözme, tüketici haklarını korumak adına gerekli olan davaları açma, şirket avukatlık hizmeti gibi hizmetler verilmektedir.

 Avukatlar

Avukat Hizmetlerimiz; Arabulucu Avukat, Bilişim Suçları Avukatı, Borç Alacak Avukatı, Boşanma Avukatı, Ceza ve Ağır Ceza Avukatı, Cinsel Suçlara Bakan Avukatlar, Dolandırıcılık Suçları Avukatı, Emlak ve Emlakçı Avukatı, Gayrimenkul Avukatı, İcra Avukatı, İdare Hukuku Avukatı, İfade Avukatı, İflas Avukatı, İş Avukatı olarak verilmektedir.

Diğer hizmetlerimiz; İstinaf Avukatı, Miras Avukatı, Sigorta Avukatı, Şirket Avukatı, Tazminat Avukatı, Temyiz Avukatı, Ticaret Avukatı, Trafik Kazası Avukatı, Tüketici Avukatı, Uluslararası Hukuk Avukatı, Uyuşturucu Avukatı, Vergi Avukatı, Yağma (Gasp) Suçu Davasına bakan Avukat

Avukatlar, sahip oldukları bilgi ve deneyimle sizlerin her türlü hukuksal problemlerinize çözüm oluşturacak hizmetleri verecektir. Her tür davada hizmet verecek avukatları bulunmaktadır.

 Kocaeli Hukuk Bürosu Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kocaeli Hukuk Bürosu olarak uzmanlık gerektiren ve hassas olan davalarda deneyimli avukatlarla çalışılmaktadır. Bu avukatlar, kendi uzmanlık alanlarında ilgili hukuk mevzuatına çok hakimdirler. Kocaeli Avukat, bu noktada en önemli başvuru noktanız olmalıdır.

Mavi Hukuk Bürosu her türlü hukuksal problemlerinize yardımcı olmak için yanınızda olmaya devam edecektir.

Birbirinden farklı avukat hizmetlerine ulaşmak için mavihukukburosu.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir