Masa Seperatörleri ve Ahşap Paneller ile Ses Yalıtımı

Akustik panel malzemeleri üretici firma Aksa Acoustic, duvar ve tavan kaplama ürünleri ile birlikte masa ve ortam bölücü akustik kumaş kaplı ses yalıtım panellerini istediğiniz modelde ve ses desibeline uygun olacak şekilde tasarlamaktadır. Akustik malzemeler arasında darbeye dayanıklı olan kaliteli bir malzeme arıyorsanız akustik kaplama ürünleri bu iş için en uygun ürünlerdir. Dekoratif akustik paneller iç yapısında sünger dolgulu, cam yünü olan ve dışında isteğe bağlı renkli kumaşlarla kaplanan kaliteli ürünlerimizdir. 3d (3 boyutlu) piramit üçgen daire altıgen modellerde de üreterek daha farklı ortamlar elde etmenize olanak sağlıyoruz.

Masa seperatörü ve akustik paravan ofis ve çağrı merkezi call Centerların sıklıkla tercih ettiği modern ofis akustiği tasarımına uygun ürünlerdir. Üstelik sadece çalışma alanlarında değil okul kütüphane gibi alanlarda da tercih edilerek ortam hacim akustiği sağlanır ve gereksiz ses kirliliği ortadan kalkar. İçinde bulundurduğu ses yalıtım sistemiyle birlikte masalar arası ses geçişini ve ses karışmasını önlemekte büyük rol oynar.

Masa bölücü panellerde dâhil olmak üzere tüm paneller isteğe bağlı olarak farklı kalınlık ve boyutlarda üretilebilir. Mekân içindeki tasarımın bozulmasına imkân sağlamadan daha şık ve estetik görüntüler elde edebilirsiniz.

Akustik tavan panelleri; canopy yüzer tavan paneli, akustik baffle, asma tavan paneli hacmi geniş mekanlarda tavana çarpıp geri yansıyan ses frekanslarını engeller. Bu paneller tavana yapıştırma yöntemi ile değil askı aparatı ile asılarak montelenir. Bu sayede herhangi bir taşıma durumunda renk değişiminde kolaylıkla işlem yapılabilir.

Akustik ahşap paneller, ses yansıtıcı paneller olmak üzere daha çok hacmi yüksek ortamlarda tercih edilir. Delikli, derzli ve düz olmak üzere 3 çeşidi vardır. Bununla birlikte difüzör mesh asma tavan baffle olarak da kullanabileceğiniz akustik ahşap ses yalıtım panellerinin kullanım alanları genel olarak; seminer konferans salonu, stüdyo odaları, radyo odaları, reji odaları, restaurant cafe, tiyatro salonu, opera salonu vb. gibi kapalı mekânlardır. Duvarda kullanıldığı gibi isteğe göre tavanlarda da kullanılan modelleri mevcuttur.

İstediğiniz her renkte, istediğiniz tasarımları sizler için üretiyoruz. Aksa Akustik güvencesiyle, 16 yıllık tecrübemizi projelerimiz ve müşteri memnuniyetimizle gözler önüne seriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir