Tanıtımlar

Marmaris Tekne Turu


Marmaris tekne turu (herşey dahil) özelliğiyle düzenlenen tekne turu, hem yerli hem de yabancı ziyaretçilerin ilgi ve beğenisine yol açmakta. Marmaris’e tatil yapmak için geldiyseniz, birçok farklı çeşitte tur hizmeti mevcut. Bu çeşitlilik tekne turları için de geçerlidir. Oran olarak baktığımızda, yerli ziyaretçiler, yabancı ziyaretçilere nazaran tekne turlarına daha fazla ilgi göstermektedir. Hatta yerli ziyaretçilerin büyük bir kısmı, tur tercihi esnasında en fazla tekne turlarını tercih etmektedir. Bunun tabi ki birçok sebebi söz konusu ancak en fazla dikkat çeken ve ön plana çıkan sebebi, bu tur hizmetinin uygun fiyatlarla sağlanması ve mevcut tur konseptinin söz konusu olmasındandır. Diğer tur hizmetlerinde olduğu gibi, bu turumuzda da birçok avantaja sahip olmaktasınız. Bunlardan bazılarını saymakta ve bu tur hizmetinden faydalanmak isteyen ziyaretçileri bilgilendirmekte fayda var.

Marmaris Tekne Turu birçok avantajı da sunmakta

Marmaris Tekne Turu (herşey dahil) tur hizmetinde, gün boyu sınırsız içecek ve öğle yemeği hizmeti söz konusudur. Bu hizmetlere sahip olmak ve erişmek için herhangi ek ücret ödemeniz gerekmemektedir. Bu hizmetlerin karşılığı tur paketi dahilindedir. Gün boyu sınırsız olarak tüketilebilen içeceklere göz attığımızda da, su çay, kahve, şarap ve bira olduğunu görmemiz mümkün. Bu tur hizmeti çoğunlukla nisan ile ekim ayları aralığında günlük periyotta düzenlenmekte ve ziyaretçiler için organize edilmektedir. Diğer tur çeşitlerinde olduğu gibi, tekne turunda da size bir noktada önerimiz var.

Tavsiye Yazı:  Hangisupplement ile İdeal Kilolar

Bu da, eğer bu tur hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, size en az bir gün öncesinden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Bunun nedeni de, az önce belirttiğimiz gibi yerli ziyaretçilerin bu tekne turuna çok fazla ilgi göstermesinden dolayıdır. Hatta bazı özel günlerde 2-3 gün yer bulunmaması da söz konusu olabilmektedir. Aileniz ya da arkadaşlarınızla geldiğiniz tatilde, tekne turu planlamanıza rağmen yer bulamadığınız için bu tura katılamamak, sizin için büyük bir kayıp olurdu. Bu nedenle gerekli tedbiri almanızı ve bu doğrultuda erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Daha önce tatmadığınız güzellikte tekne turu

Tur hareketliliği sabah 09.00’da başlıyor. Ziyaretçiler otelden Marmaris Marina’ya araçlarımızla aktarılır. Ayrıca tur esnasında çeşitli molalar vermekteyiz. Bu molaların toplamı 7’dir ve bu aralardan 2’si fotoğraf, 5’i de yüzde arasıdır. Yüzme araları yarım saattir. Ayrıca eğer güneş sizin için bir problem değilse, tur boyunca teknenin üst katında tüm ziyaretçilere yetecek sayıda şezlong bulunmaktadır. Çünkü teknelerimiz iki katlıdır ve alt bölümde de yemek ve içecek tüketebileceğiniz oturma alanları bulunmaktadır ve bu alanda gölgelenebilirsiniz. Bu tekne turlarıyla günübirlik olarak daha önce hiç görmediğiniz ve gördüğünüzde hayranlıkla seyredeceğiniz bir ana tanıklık edeceksiniz ve bunun yanında hayatınız boyunca unutmayacağınız güzellikle bir tur tecrübesi yaşamış olacaksınız. Marmaris tekne turu (herşey dahil) sizi bekliyor.

Tavsiye Yazı:  SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü ve SGK Prim Sorgulama

Marmaris turları hakkında bilgi almak için bu sayfayı http://tr.marmaris.info/marmaris-turlari/ ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yazınız

*