Tanıtımlar

Marmaris Dalış Turu


Dünyaca ünlü, ülkemizin en güzel koylarına, doğal ve tarihi güzelliklerine sahip tatil beldelerinin ilk sırasında Marmaris yer almaktadır. Marmaris, sadece doğal ve tarihi güzellikleri ile değil; renkli gece hayatı ve de tatilcilere sunduğu birbirinden farklı etkinlik alternatifleri sayesinde de, binlerce yerli ve yabancı turistin en gözde tatil merkezlerinden olmuştur. Doğayla ilgili yapılacak etkinlik alternatiflerinin sayıca çok fazla olduğu Marmaris’te, en güzel ve de sonunda büyüleneceğiniz etkinliklerin başında da dalış yapmak gelmektedir. Bunun için de düzenlenen Marmaris Dalış Turu etkinliğine katılarak, Marmaris’in bir de su altındaki harika dünyası ile tanışabilirsiniz.

Ülkemizdeki diğer tatil beldelerine nazaran çok daha uygun fiyatlarda düzenlenen Marmaris Dalış Turları’na katılarak, tatilinizde bambaşka deneyimler yaşayabilirsiniz. Katılacağınız turlarda, profesyonel dalış eğitmenleri bulunmakta ve turlar, 5’er kişilik gruplar halinde düzenlenmektedir. Marmaris’te yapılacaklar listesinin üst sıralarında yer alması gereken dalış turunda, birlikte gideceğiniz kişilerden biri dalış yapmak istemediğinde ise sadece yarı ücret ödeyerek, koyların tadını çıkarma ve dalış harici sunulan tüm hizmetlerden yararlanma fırsatını değerlendirebilir.

Tavsiye Yazı:  Satacağız ürün ya da hizmeti önce kendiniz alır mıydınız?

Tur Programı

Sabah 9 ile akşam 17 saatleri arasında düzenenlenen dalış turunda çift dalış yapılmaktadır. Her bir dalışın süresi de 20 dakikadır. Dalış haricinde muhteşem koyların yüzerek de tadını çıkarılabilmesi için 45’er dakikadan oluşan 2 yüzme molası verilmektedir. İlk defa dalış yapacak kişiler içinse, daliş öncesi profesyonel eğitmen tarafından 30 dakikalık bir öne eğitim verilir. Ardından turda bulunan dalış yapacak misafirler 5’er kişilik gruplara ayrılıp, dalışa başlanır. Dalış esnasında da devamlı olarak, dalış yapan kişilerin yanında profesyonel dalış hocaları bulunmaktadır.

2 katlı tknelerle çıkalacak dalış turlarının alt katında yemek servisi için masalar ve oturcak yerler ile dalış için gerekli ekipmanlar bulunmaktadır. Üst katı ise, güneşlenerek teknenin tadını çıkarmka isteyen misafirler için yeterli sayıda şezlonglarla dizayn edilmiştir. Tamemen güvenilir bir biçimde profesyonel bir hizmet alacak olduğunuz dalış turlarında, su altında fotoğraflarınız ve videolarınız da çekilecektir. DVD haline getirilerek sizlere verilecek fotoğraf ve videolarınız içinse, ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir.

Tavsiye Yazı:  SES YALITIM SÜNGERİ

Marmaris aktiviteleri için daha detaylı bilgiyi Marmaris Travel web sitesinde bulabilirsiniz.

Yorum Yazınız

*