Tanıtımlar

Love Dance

Çocukluğumuzun ya da şimdi ki hayatımızın en güzel anlarını oluşuturan video oyunlar her geçen gün daha da gelişmeye devam ediyor. Bir çok farklı platformda yüz binlerce video oyun bulunuyor. Son yıllarda yapımcı şirketlerin kıyasıya rekabetleri ve teknolojinin yardımı ile inanılmaz grafiklere sahip, gerçekçiliği oldukça yüksek video oyunlar bizlere sunuluyor. Video oyun sektörü günümüzde bir çok sektörü geride bırakmış durumda ve ilerlemeye devam etmektedir. Oyun sektörünün gelişiminin en büyük katkısını oyun fuarları ve e spor etkinlikleri sağlamaktadır. Bu organizasyonlar ile on binlerce oyun severe ulaşılmakta ve bu dünyanın büyümesini sağlamaktadır. Video oyunlar pc, konsol, akıllı telefon, tablet, tarayıcı gibi bir çok farklı platformda yer alıyor.

Video oyunlar için majör kategoride yer alan pc ve konsol platformları her zaman ilk tercih edilenler arasındadır. Ancak her an ve her yerde erişilebilir olmaları sebebiyle mobil platformlar yani akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden oyunlarda oldukça sık tercih edilmekte ve pc, konsol platformlarına yaklaşmaktadır. Gerek pc, konsol gerekse mobil platformlarda anlık olarak dünya üzerinde milyarlarca kullanıcıya ulaşılmaktadır. Bu platformların yanı sıra tarayıcı yani web siteleri üzerinden oynanan oyunlarda oldukça oynanmaktadır. Bu oyunların tercih edilmelerinin en başlıca nedenleri arasında kurulum gerektirmemeleri ve erişilebilirliklerinin kolay olması gelmektedir.

Tavsiye Yazı:  Garanti Bankası Banka Borcu Nasıl Yapılandırılır ?

Web tarayıcı oyunları dans etme oyunları, müzik oyunları, masa oyunları, giysi oyunları, mutfak oyunları gibi en güzel oyunlar kategorilerinde genellikle küçük yaş çocuklara hitap etmektedir. Ancak masa oyunları, puzzle oyunları ve çiftlik oyunları gibi türler nispeten daha büyük kişilere de hitap etmektedir. Diğer platformlar kadar olmasa da tarayıcı oyunları da anlık olarak on binlerce oyuncu tarafından oynanmaktadır. Ayrıca tarayıcı oyunlarına web sitelerinin yanı sıra sosyal medya siteleri içerisinde yer alan aplikasyonlar üzerinden erişim sağlamakta mümkündür. Tarayıcı oyunlarına online ya da offline kategorilerde internet erşimi olan her yerde erişmek mümkün. Son dönemlerde sosyal medya aplikasyonları içerisinde yer alan masa oyunları ülkemizde en çok tercih edilen tarayıcı oyunlarından biridir.

Love Dance’i Google Play ve App Store’dan hemen ücretsiz indirebilirsiniz;

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/love-dance/id1033815469?l=tr&mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fitfun.cubizone.love&hl=tr

Yorum Yazınız

*