Teknoloji Haberleri

LG G2 Aldım Mutluyum ve Tavsiye Ediyorum


Yapabileceklerinin sınırı yok sloganı ile ortaya çıkan LG G2 ile sınırsız uyguluma ve özgürlük alanları elinizin altında. LG Optimus G ve Optimus G Pro’nun devamı olarak piyasalarda yer alan LG G2, nerde ise kusursuz tasarımı ile 2013’in Ekim ayından beri takibimde idi. Dikkat çekici ve şık tasarımı ile gönlümü alan G2 oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip.

Üstün performansının yanı sıra Full HD ekranı ve öncelikle gelişmiş kamera fonksiyonları ile birçok kullanıcı tarafından heyecanla beklenen ve takip edilen G2 beklentilere büyük oranda beklentileri karşılamış görünüyor. Qualcomm işbirliği ile yaratılmış olan akıllı telefonun göze çarpan diğer bir özelliği de gelişmiş kamerası olarak görülmekte.

Akıllı telefonda Qualcomm Snapdragon 800 işlemci ile akıllı telefonda yüksek performansı yakalamış olan Lg G2 tüm detayları ile kullanıcı gereksinimlerini karşılamakta. G2’nin en önemli özelliği olan yüksek kalite malzeme ile rakiplerine fark atmış görünüyor.

Tavsiye Yazı:  Galaxy S8 Sağlamlık Testine Tabi Tutuldu

Uygun Fiyatı Ve Gelişmiş Özellikleri ile Lg G2

Siyah ve beyaz plastik kapak seçenekleri ile sunulmuş olan Lg g2 70.9 mm eni, 138.5 mm boyu ve 8.9 mm kalınlığı ile el ergonomisine oldukça uygun tasarlanmış. Yalnızca 143 gr ağırlığı ile kolayca taşınabilme ve el içinde rahat tutulabilen telefonunun köşeli tasarımı ile oldukça güzel görünüyor. 5.2 inçlik geniş ekranı ile gözü gerçek anlamda dolduran ve kullanım kolaylığı sağlayan bir başka detay olarak görülmekte.

Fiziksel görünüm dışında güç ve ses butonlarının telefonun arka tarafında olması ile tuşlarda yenilikçi bir akım başlatan Lg g2, bu özelliği ile özel bir işlevsellik sağlamış. Lg’nin bu özel telefonunda işletim sistemi 4.2.2 ile arabirim Optimus bir arda sunulmuş. Kullanıcısına özel ekrana çizilen şekil ile açılıp kapatılabilen telefon kullanıcı verilerini korumakla birlikte misafir kullanıcı özelliği ile de paylaşımcı ve aynı zamanda güvenli kullanım sağlıyor. Üst düzey görüntü kalitesi sağlayan 1080×1920 piksel çözünürlüğündeki ekranı ile Full HD görüntülerde kaliteyi yükseltmekte. Tüm gelişmiş özellikleri ile birlikte uygun fiyatı ile  www.iyi.net adresinde bulduğum Lg g2 kesinlikle favori telefonum oldu diyebilir.

Yorum Yazınız

*