Kurumsal, Güvenli ve Profesyonel Web Hizmetleriyle Tanışın!

Web hizmetlerinde ihtiyacınız olan her an profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan daha.net, kurumsal ve bireysel tüm müşterileri için uzman desteği vermektedir. Kanadalı SoftCom Group Inc. Ortaklığı ile kurulmasının ardından web hosting başta olmak üzere pek çok farklı web hizmetinde 2010 yılından itibaren profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

2021 yılından itibaren Cloud Teknoloji Bilişim Hizmetleri olarak faaliyetlerine devam eden daha.net, bireysel ve kurumsal pek çok web hizmetleri ve çözümlerini sizlerle buluşturmaktadır. Web siteniz için kurumsal veya bireysel ihtiyaçlara göre hazırlanmış en özel hosting paketlerinden diğer pek çok uygun fiyatlı ve profesyonel web hizmetinden güvenle yararlanmanız mümkündür.

Web Siteleri İçin Kurumsal ve Bireysel Çözümler!

Web siteleri için kurumsal ve bireysel çözüm önerilerini yıllardır uzman ekibi ve sektör deneyimi ile sunan daha.net, yenilikçi altyapısı sayesinde, tamamı Türkiye’de bulunan sunucular ile verilerinizi güvende tutmaktadır. Binlerce web sitesine ev sahipliği yapma başarısına sahip firmamız, 7/24 teknik destekle sorunlarınızı aşmanızda en büyük yardımcınızdır.

Kurumsal, Güvenli ve Profesyonel Web Hizmetleriyle Tanışın!

Dijital dünyada var olmak ve web hizmetlerine yönelik olası pek çok sorunu hızlı şekilde çözmek ve yönetim sürecini de güvenli şekilde gerçekleştirmek isteyen herkes için hizmetler devam ediyor.

 • Domain
 • Hosting
 • Sunucu
 • Lisans
 • Microsft 365 Mail
 • Toplu Mail
 • Comodo SSL Sertifika
 • Arama Motoru Kaydı vb.

Web siteniz için aklınıza gelebilecek ve karşılaştığınız her türlü sorun için mutlaka bir çözümü sizlerle buluşturan daha.net, kurumsal veya bireysel tüm web sitelerinde yeni nesil bir hizmet yaklaşımı sunmaktadır.

Cloud Sunucu Hizmetlerinde %99 Uptime Garantisi!

Gelişen teknoloji sayesinde günümüzde giderek yaygınlaşan cloud sunucular, yüksek performans elde etmeniz ve web sitenizin verimliliğinin artırılmasında en büyük yardımcınız olacaktır. Yeni dizayn edilen Dell R720 sunucuları sayesinde %99 uptime garantisine sahiptir. İstanbul merkezli olarak PCI/DSS sertifikalı Tier III veri merkezinde barındırılan veriler ile daima güvende kalabilir ve yüksek performans ile tanışabilirsiniz.

Neredeyse yüzde 100’e varan çalışabilirlik garantisi sayesinde yüksek performanslı sunucu/server kiralama ve destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 • Yeni Nesil Sunucular
 • 100 Mbit/s Trafik
 • Donanım Garantisi
 • %99 Uptime Garantisi

Web siteniz için en uygun Cloud sunucu paketini seçerek ideal sunucu paketi ile kaliteli bir hizmetle tanışabilirsiniz. Sanal sunucu ve Cloud sunucu başta olmak üzere ayrıca sunucu bakım hizmeti seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Sınırsız Web Hosting Hizmetlerinde Uygun Fiyatlar!

Yüksek performanslı web hosting hizmetleri bir web sitesinin hem arama motoru başarısı hem de diğer alanlardaki başarısını doğrudan etkilemektedir. Kurumsal ya da bireysel ihtiyaçlarınız için özenle tercih edebileceğiniz yüksek performanslı hosting paketleri aradığınız çözümü bulmanızı sağlayacak.

Hosting paketleri arasında yer alan Windows veya Linux hosting seçeneklerine ek olarak, Reseller, Wordpress ve sınırsız hosting uygulamaları da bulunmaktadır.

 • Sınırsız Site Barındırma
 • %100 SSD Performansı
 • Windows – Linux İşletim Sistemi

Sınırsız trafik ve disk alanı seçenekleriyle daha.net sayesinde web hosting hizmetlerinden hemen şimdi yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz taşıma desteği sayesinde farklı firmalarda olan tüm web sitelerini ücretsiz olarak sunucularımıza taşımaya devam ediyoruz.  

Comodo SSL Sertifikalarıyla Güvende Kalın!

Comodo gibi web dünyasının küresel düzeyde önde gelen şirketleriyle olan anlaşmalarımız sayesinde web sitelerinizin herkes için güvenli hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. SSL sertifikası otoritesi denince akla gelen ilk şirketlerden olan Comodo SSL paketlerimiz, 2048 bit güvenli şifreleme ile rahat etmenizi sağlayacak. Web siteniz ve tüm verileriniz bu sayede artık tamamen güvende tutulabilmektedir.

W3techs verilerine göre dünyanın bir numaralı SSL sertifika otoritesinden size uygun planımızı seçerek internetin herkes için güvenli hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Tamamen mobil uyumlu, ücretsiz kurulum ve subdomain desteği gibi avantajlardan da yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

cPanel, Plesk Panel ve Cloudlinux Lisansları!

Hosting ile site yönetimi, veri girişi, veri yedekleme gibi işlemleri yapmanızı kolaylaştıran cPanel ile web sitesi kontrolü artık çok daha basit hale geliyor. Linux/Unix ve Windows tabanlı ticari barındırma hizmeti sağlayıcıları odaklı geliştirilmiş bir web barındırma veri merkezi otomasyon sistemi olan Plesk Panel ise kullanıcı dostu yapısıyla tercih edebileceğiniz bir diğer paneldir. Özellikle VPS ve özel sunucular için son derece etkileyici kolay bir panel sistemi sunmaktadır.

Web sitesi yönetimini kolay bir hale getiren bu tür lisanslar ile tanışabilirsiniz. Dünyanın en çok tercih edilen hosting kontrol paneli sayesinde size uygun lisansı seçerek hemen uygun fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Toplu Mail ve Arama Motoru Kaydı Hizmetleri! Web hizmetleri için akla gelebilecek her konuda avantaj sunan daha.net, hosting satın alma seçenekleri dışında toplu mail ile daha hızlı ve ekonomik e – mail marketing yapmanızı sağlar. Bu sayede başarınızda da gözle görülebilir farkları takip edebilirsiniz. Web sitenizin başarısı için arama motoru kaydı ve diğer web hizmetleriyle de internette güçlü bir hale gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir