Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Kimliği Nasıl Oluşturulur?

iOS’a eklenen uygulamalar önce ABD, Kanada gibi ülkelerde indirilmeye sunuluyor. Türkiye’de daha sonraları indirilmeye sunulduğu için biz uygulama çıkar çıkmaz hemen indiremiyoruz. Çıkan uygulamaları hemen deneme yanlısı biriyseniz o zaman anlatacağımız yöntemle App Store’a eklenir eklenmez hemen uygulamaları indirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Amerika App Store kimliği oluşturmak için;

  • Öncelikle Türkiye Apple kimliğinizden çıkış yapıyorsunuz.Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Kimliği Nasıl Oluşturulur?
  • Ardından App Store’a girip ücretsiz bir uygulamayı indir butonuna basarak indirmek istiyorsunuz.Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Kimliği Nasıl Oluşturulur?
  • Haliyle çıkış yaptığınız için sizden Apple kimliğini girmenizi veya yeni kimlik oluşturmanızı isteyecek.Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Kimliği Nasıl Oluşturulur?
  • Yeni kimlik oluştur dediğiniz zaman ülke olarak United States’ı seçiyorsunuz.Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Kimliği Nasıl Oluşturulur?
  • Yeni hesap açarken verdiğimiz onayları veriyorsunuz.Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Kimliği Nasıl Oluşturulur?
  • ABD hesabınıza bağlı yeni App Store kimliğinizi giriyorsunuz.Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Kimliği Nasıl Oluşturulur?
  • Karşınıza kredi kartı seçimi yapmanız için bir alan gelecek. Bu alanda “none” seçeneğini işaretliyor ve devam ediyorsunuz.Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Kimliği Nasıl Oluşturulur?

ABD App Store hesabı oluşturma işlemini yukarıdaki işlemleri takip ederek yapabilirsiniz.

One Comment

  1. Uğur avatarı Uğur dedi ki:

    Faydalı bir makale olmuş. Herkesin cebinde bir kredi kartının olmadığını da hesap edersek, artık app store daha ulaşılabilir olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir