Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Exxen ekranlarının en popüler programları arasında bulunan ve Hasan Can tarafından sunulan Konuşanlar her geçen gün ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Komedi ve stand-up karışımı olarak faaliyet gösteren programın biletleri satışa çıktığı anda hemen tükeniyor. Kişilerin son günlerde en çok merak ettiği konulardan birisi de konuşanlar bileti nasıl alınır, konusu oluyor. Konuşanlar bileti almak istiyorsanız online bilet sayfalarını kullanabilir ve bu sayfalar aracılığıyla biletler satın alabilirsiniz.

Bilet fiyatları programdan programa ve günden güne farklılık gösteriyor. Dolayısıyla net ve güncel bir fiyat bilgisinden söz etmek pek de mümkün değildir. Bilet fiyatları bazı zamanlar 150 TL olurken bazı zamanlarda ise bu fiyatlar 200 TL civarlarında olabiliyor.

Konuşanlara Kimler Katılıyor?

Konuşanlar programına her yaştan ünlü, ünsüz herkes katılıyor. Programın geniş bir izleyici kitlesinin bulunması ve her yaşa hitap etmesi programı popüler yapan en önemli detay unsurları arasında bulunuyor. Konuşanlar programı her geçen gün popülerliğini artırarak daha fazla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Hasan Can tarafından sunulan programın muhteşem bir stand-up gösteri eşliğinde geçmesi ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.

Programda aynı zamanda birçok ünlü isimde zaman zaman katılarak yer alıyor. Yılmaz Vural gibi ünlülerin katıldığı program birçok camia tarafından ilgiyle izleniyor ve beğenileri üzerine toplamayı başarıyor. Konuşanlar programı günümüzde Acun Ilıcalı’nın dev projesi Exxen üzerinden her Cuma yeni bölümüyle yayınlanıyor.

Konuşanlara Kimler Katılabilir?

Konuşanlar programına günümüzde hemen hemen herkes kolaylıkla katılabilir. Bunun için yapılması gereken sadece bilet almaktır. Bilet alan her yaştan insan programa katılabiliyor ve programda muhteşem bir stand-up gösterisi izleme deneyimine erişiyor. Konuşanlar günümüzün en popüler komedi programları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Fiyatları ise son günlerde en çok gündeme gelen konu başlıkları arasında ilk sıralarda yer almayı başarıyor. Fiyatların oluşumunda birçok etmen madde rol oynuyor. Dolayısıyla sabit bir fiyat bilgisinden söz etmek bu süreçte mümkün olmuyor. Konuşanlar sadece Exxen ekranlarında yayınlanan bir stand-up gösteri programı olarak ön plana çıkan popüler bir programdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir