hosting
Tanıtımlar

Kolayca Web Sitesi Üretme Platformu

2019 yılında artık insanlar ister prestij sağlamak için olsun ister daha büyük kitlelere ulaşmak için olsun bir web sitesi sahibi olma gereksinimi duyuyor. Buna çözüm olarak kodlama bilgisini gerektirmeden kolayca web sitesi üretimi sağlayan pek çok platform mevcut. Bu büyük pazarda kendine yer edinmiş ve büyük hedefleri olan yerli bir girişim de var: Vhizo .

Kendi altyapısını kullanan Vhizo, web sitesi için kod bilgisine sahip bir çalışanı işe alma ihtiyacı duymadan veya bir web tasarım ajansına gitmeden web sitesi sahibi olmak isteyen kurum veya kuruluşları, kendisine bir portfolyo oluşturmak isteyen sanatçılar için harika bir çözüm.

Bulut sistemi olarak hizmet veren Vhizo, kullanıcılarına internet bağlantısı olan her cihazdan düzenleme imkanı sağlayan kullanıcı panelini ücretsiz olarak sunuyor. Eğer bir alan adına sahipseniz ücretsiz olarak alan adınızı Vhizo hizmetlerine bağlayabilirsiniz. Pek çok özelliği ile fark yaratan Premium Paket’i ise alan adı hariç yıllık 228 TL.

2017 yılında yayın hayatına geçen Vhizo’da 272 web sitesi yayınlanmış

Vhizo ile bir web sitesi oluşturmak son derece kolay. Vhizo’ya üye olarak web sitenizi oluşturmak için ilk adımı atıyorsunuz. Daha sonra kategoriler, sayfalar, editoryal eklentiler ve içerikler ekleyerek web sitenizi düzenleyebiliyorsunuz.

Kendi alan adınızla ücretsiz olarak web sitenizi kurabiliyorsunuz.

Bedava üye olunabilen Vhizo’ya eğer alan adınız varsa bu alan adınızı da ücretsiz olarak bağlayabiliyorsunuz. 100mb ilk bir alana sahip olup web sitenize içeriklerinizi ekleyip kendinize özel alan adınızla web sitenizi ücretsiz yayımlayabiliyorsunuz.

Tavsiye Yazı:  En uygun kredileri anında öğrenin

Vhizo’nun başlıca avantajları

SSL güvenlik Sertifikası
Arama motorlarına uygun teknik alt yapı
SEO araçları
Mobil uyumlu yönetim paneli
Sürekli gelişen özelliklerden ücretsiz yararlanma

Diğer özellikleri ve paketler hakkında bilgi almak için tıklayın.

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için olmazsa olan SEO için Vhizo etkili bir hizmet sunuyor. Bünyesinde oluşturulan web sitelerine içerik ekleme imkanı sunan Vhizo bu web sitelerin özellikle Google gibi öncü arama motorlarında ilk sıralarda çıkması için her türlü niteliğe sahip. Platform ayrıca yardım ve blog sayfaları, destek ekibi ile kullanıcılarına nasıl etkili bir web sitesi yapabileceklerini anlatarak başarıları için destek veriyor.

2017 Temmuz ayında yayına geçen Vhizo ile bugüne kadar içerisinde inşaat, fotoğrafçılık, turizm, medya ve daha pek çok sektörün yer aldığı 272 adet premium web sitesi oluşturulmuş. Ücretsiz hizmetleri kullanan üyeleriyle beraber platform şu an 500 üzerinde kullanıcıya hizmet veriyor.

Dijitalleşen dünyada artık neredeyse bir zorunluluk haline gelen web sitesi sahibi olma konusunda çözüm ortağı olan Vhizo, zorlu hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Sektördeki tecrübesine güvenen firma yetkilileri bu girişimlerini dünyaya açmak konusunda oldukça kararlı.

Yorum Yazınız

*