Tanıtımlar

Kobisi ile Bir Günde E-Ticaret Sitesi Sahibi Olun


E-ticaret paketleri; birçok işi sizin yerinize mükemmel bir şekilde yapan yazılımlardır. Hazır e-ticaret paketleri sayesinde online olarak hemen satış yapmaya başlamanız mümkündür. Kobisi eticaret yazılımı ile satışa başlama aynı gün içerisinde olabilir. Kobisi e ticaret paketleri ücretsiz olarak 15 gün deneme amacı ile kullanılabilir. 15 günlük deneme sürecinde üstün hizmet anlayışı ile müşteri hizmetleri desteği alınabilir. Böylece e ticaret yazılımını nasıl kullanacağınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Tüm kredi kartlarına ve sanal pos cihazlarına sistemin hızlı ve kolay entegrasyonu sayesinde vakit kaybetmeden online satış yapmaya başlayabilirsiniz. En iyi e ticaret paketleri içinde yer alan Kobisi gerçekten çok ayrıcalıklı teklifler sunar.

Kobisi E-Ticaret Paket Özellikleri

Kobisi e-ticaret paketlerinde sınırsız ziyaretçi sayısı ve sınırsız trafik vardır. Yani web sitenizi aynı anda binlerce kullanıcı ziyaret etse bile sistem aynı hızla işlemeye devam eder. Sınırsız web alanı ve sınırsız sipariş imkanı sayesinde ekstra hiçbir ücret ödemeden işlerinizi yürütmeye devam edersiniz. Zaman zaman reklam ve pazarlama kampanyaları düzenlemek istediğinizde müşterilerinize özel indirim kuponu tanımlama yapabilirsiniz. Ücretsiz tasarım temaları sayesinde web sitenizin nasıl görünmesi gerektiğine siz karar verirsiniz. Mobil uyumlu tasarım sayesinde e-ticaret siteniz mobil cihazlar ve tabletlerde de eksiksiz bir biçimde görünür ve kullanılır.

Sınırsız kategori açma ve marka ile çalışma imkanınız vardır. Kobisi e-ticaret paketleri, işlerin nasıl gittiğini takip edebilmeniz için size gelişmiş araçlar ve gelişmiş raporlar sunar. SEO dostu yapısı sayesinde SEO uyumlu içeriklerinizi sisteme kolaylıkla yükleme imkanı bulursunuz. Kolay ürün yükleme seçenekleri, kolay panel kullanımı sayesinde tüm işlerinizi hızlı ve doğru bir biçimde yapabilirsiniz. Üstelik tüm verileriniz sistemde günlük olarak yedeklenir. Böylece herhangi bir durumda tüm bilgileriniz saklı olarak kalır.

Tavsiye Yazı:  Reklamcılıkta Promosyonun Önemi

Hazır ödeme sistemi imkanları, e-ticarette daha çok satış yaparak daha çok kazanç elde etmenize yardımcı olur. Ücretsiz kurulum, bakım, veri transferi ve güncellemeler sayesinde elde ettiğiniz tüm gelir size kalır.

Müşterilerinize havale ile ödeme, tüm kredi kartları ile ödeme ve kredi kartlarına taksit imkanlarını sunarak müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz. Üstelik SSL sertifikası sayesinde müşterilerin tüm bilgileri ve şifreleri korunur. E-ticaret paket özelliklerini Kobisi.com’dan detaylıca inceleyebilirsiniz.

Kobisi E-Ticaret Paket Fiyatları

Kobisi e-ticaret paket fiyatları yıllık değil aylık ödeme sistemi ile gerçekleşir. Böylece dilediğiniz zaman üyeliğinizi bitirme özgürlüğüne sahipsiniz. Kobisi e-ticaret paketleri, dört farklı ihtiyaç için tasarlanmıştır.

  • Mini paket, yeni başlayanlar için ideal bir seçenek olacaktır. Mini paket, aylık 19 $ karşılığında kullanılabilir.
  • Plus paket, işini rayına oturtmaya başlamış ve sektörde birkaç yıllık tecrübeye sahip kişilerin tercih ettiği bir seçenektir ve aylık 29 $ karşılığında satın alınabilir.
  • Pro paket, artık işini profesyonel bir biçimde yapmak isteyen girişimcilere hitap eder ve aylık 49 $ karşılığında satın alınabilir.
  • Premium paket ise işini e-ticarete taşımak isteyen ve sektörde rakipsiz olmak isteyen büyük işletmelere hitap eder ve aylık 149 $ karşılığında satın alınabilir.

Bu paketlerin sizlere sunduğu ayrıcalıklara Kobisi.com e-ticaret paket fiyatları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazınız

*