Apple-iOS Mobil Cihazlar

Knog Expose Smart iphone destek flaşı

Fotoğraf çekmeyi sevenler ama gece iPhone’un yetersiz ışık konusundaki çaresizliğine yenik düşenler, artık çaresi var. Küçük bir araçlar iPhonela gece de çok net görüntüler alabileceksiniz. Knog Expose Smart isimli eklenebilen flaş size çok önemli ışık kaynağı olacak ve gecenizi aydınlatacak.

Son zamanlarda akıllı telefonlar gece çekimlerini güçlendirmek için çift led flaş kullanmaya başladılar ama ne yazıkki Apple teknolojiyi takip etmek konusunda 2 model geriden geldiği için Apple’ın cihazlarında çift flaş kullanmasına daha var. Ama siz gece çekimlerini şimdiden daha aydınlık bir ortamda Knog Expose Smart ile yapabilirsiniz.

Knog Expose Smart iPhone’un alt kısmından bağlantı kuruyor. En önemli özelliği kendi enerji kaynağının olması. Yani iPhone’a takarım şarjını sömürür, fotoğrafı nasıl çekeceğiz gibi şeyler aklınıza gelmesin. Knog Expose Smart kendisi şarj oluyor ve kendine ait pili var. Kesinlikle iPhone’un piline zararı olmuyor. Cihazın üzerinde 9 adet Led flaş bulunuyor ki bu en iyi ışık verene akıllı telefonun ledinin 4 karı demek oluyor.

Tavsiye Yazı:  LG Parmak İzi Sensöründe Kararlı

Detaylı bilgi için http://euro.knog.com.au/

knogflash

Yorum Yazınız

*