Tanıtımlar

Klima Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?


Yaz mevsiminin gelmesi haliyle sıcakları da beraberinde getirdi. Sıcaklardan kurtulmanın en iyi yollarından birisi tahmin edeceğiniz üzere klimalar…

Serin, ferah bir ortam kim istemez ki? Ama bazı klimalar var ki kendi kendine çalışmaktan başka hiçbir işe yaramıyor, peki klima alırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor?

Birinci kural;

  • Büyük mekanlarda salon tipi klima, küçük mekanlarda split tipi klima kullanmayı tercih edin.

İkinci kural;

  • Enerji tüketimini düşürmek için, yüksek enerji verim oranına sahip ve A enerji sınıfı klimalar kullanın.

Sizin için bu kurallara sahip ve kesinlikle alınması gereken, Novabazar.com üzerinden ulaşabileceğiniz 10 klima modelini listeledik.

1. Baymak Elegant Plus 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Silence modu ile daha sessiz çalışma, oda değişimi ile hassas sıcaklık kontrolü sağlayan Baymak Elegant Plus 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima evlerinize bahar rüzgarlarını taşıyacak.

2. Baymak Elegant Plus 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Ortam sıcaklığını okuyan LCD uzaktan kuması ve  akıllı temizleme fonksiyonu ile klimanın iç ünitesinde tozlanma ve kokudan eser olmayacaktır. Baymak Elegant Plus 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima ile evinizden çıkmak istemeyeceksiniz.

3. Demirdöküm A4 09 A+ 9000 Btu/h Inverter Klima

Bu model sessizliği ile huzurlu bir ortam sağlarken sağlığınızı da koruma altına alıyor. Enerji tasarrufu ile cebinizi koruyacak Demirdöküm A4 09 A+ 9000 Btu/h Inverter Klima ozona zarar vermeyen özelliği ile oldukça doğa dostudur.

4. Vestel Bio Cool Plus 18 A 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Çıkarılıp yıkanabilen ön filtresi işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış ve ultra sessiz moduyla sizi asla rahatsız etmeyecek. Vestel Bio Cool Plus 18 A 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima 24 saat ayarlanabilen zamanlayıcı ile evlerinizin duvarlarını süsleyecek.

5. Baymak Elegant Plus 09 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Baymak Elegant Plus 09 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima, gizli LED ekranı, dört yöne otomatik hava yönlendirme sistemi ve Lonizer teknolojisi ile ferahlatıcı hava sirkülasyonu oluşturuyor.

Tavsiye Yazı:  Diş İmplantları Hakkında

6. Regal RAC 5009 A+ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

İç ünite için aşırı ısınma koruması bulunan Regal RAC 5009 A+ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima altı kademeli iç ünite fan hızıyla kullananları kendine hayran bırakıyor. Sessiz çalışma sistemiyle her daim rahatlıkla çalıştırabileceksiniz. Ayrıca nem alma fonksiyonu ile de tam aranan klima diyebiliriz.

7. Airfel LVQ140U Salon Tipi Klima

Otomatik hava yönlendirmesi, LED göstergesi ve 24 saat çoklu programlama özelliği bulanan Airfel LVQ140U Salon Tipi Klima uyku modunun bulunması ile de büyük bir avantaj sağlıyor.

8. Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Sezonsal Inverter özelliği ile A sınıfı Inverter klimalara göre %20 daha fazla tasarrufu sağlayan Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima,  -15°C ye kadar ısıtma yapabilme özelliği ve yüksek performansı ile sizi yaz sıcaklarından kurtarıyor. Otomatik dikey üfleme özelliği ile de homojen ortam sıcaklığı sağlıyor.

9. Airfel LTXN25U 9000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Airfel LTXN25U 9000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima, sessiz çalışma sistemi ile evinizde huzurlu bir ortam sağlar ve mekanınızın havasını değiştirirken temiz tutar. Bu klima hafif, zarif ve estetik bir dizayna sahip olup evinize aitmiş havası verecektir.

10. Airfel LTXN50U 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Listemizin 10. sırasında yer alan Airfel LTXN50U 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima sıcak kalkış modu özelliği bulundurmakla beraber otomatik sıcaklık kontrolü de sağlıyor. Sağlıklı nem alma özelliğiyle de çocuklarınız ve sizin için hiçbir sakınca bulundurmuyor.

Eğer bir klimaya ihtiyacınız varsa Novabazar.com adresini ziyaret edip, istediğiniz ürünü en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yorum Yazınız

*