Apple-iOS

Juice Jam iOS oyunu

Bahsettiğimiz Juice Jam iOS oyunu iPhone ve iPad için geliştirilmiş Candy Crash Saga tarzında bir oyundur. Bu tür oyunlar ilk önce bildiğiniz gibi elmaslarla Bejeweled ile başladı şimdi daha popüler bir şekilde Juice Jam iOS oyunu ile meyvelerle devam ediyor. Bu eğlenceli ve çok tatlı bulmaca oyununu oynamak için hemen indirin.

Juice Jam iOS oyunu ücretsizdir ve geniş bir içeriği vardır. Juice Jam iOS oyunu geliştirilmiş sürümüyle daha renkli ve daha güçlü bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Meyvaları bir araya getirip dağıtmak için birden fazla yol bulunuyor.

Juice Jam iOS oyunundaki en iyi özellik görevleri ve seviyeleri bitirmek için boss savaşlarını yapmanız. Çok zorlanacağınız bu tür bulmacalar sık sık karşınıza çıkacak. Ama şunu eklemek gerekiyor ki Juice Jam iOS oyunu için çok zor demek yanlış olur. Aynı kategorideki benzer oyunlar hakkında yapılan yorumlar gibi geçilmesi imkansız bölümlere rastlamayacaksınız.

Tavsiye Yazı:  IPhone’da Çoklu Oturum Açma Uygulaması

Juice Jam iOS oyununa son güncelleme ile eklenen kivinin özellikleri hepinizi şaşırtacak nitelikte. Bu tür özel meyveleri kullanarak daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Herkesi Juice Jam iOS oyunubu oynamaya davet ediyoruz.

Juice Jam iOS oyunu

Yorum Yazınız

*