JailBreak iOS 12.4 Nasıl Yapılır?

Android’deki özgürlüğü iPhone’unuzda da yaşamak mı istiyorsunuz? O halde telefonunuzu Jailbreak yapmanız gerekiyor. Unutmayın, bu işlem telefonunuzu garanti dışı bırakabilir. Bu açıdan bütün sorumluluk size aittir.

Eskiden iPhoneları Jailbreak yapmak zorken yeni gelişmelerle bu oldukça kolaylaştı. Bu yazıda hangi iPhone cihazları vereceğimiz programla jailbreak yapabilirsiniz ve nasıl yapabilirsiniz konularına kısaca değineceğiz.

iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X cihazları bu Jailbreak ile uygundur. Diğer modellerde çalışmamaktadır. Ayrıca jailbreak iOS12.4 sürümünde çalışıyor. Bunlara da dikkat edin.

Bu tweetteki bağlantılardan uncover uygulamasını kurun ve cihazınızı uçak moduna alın. Uygulamayı açın ve Jailbreak butonuna basın. Cihaz yeniden başlatılacaktır. Bu işlemden sonra jailbreak yapılmış olur. Eğer işlem bittikten sonra Cydia uygulamasını telefonunuzda göremiyorsanız işlemi tekrarlamak için cihazı  kapatın ve tekrar açın. Yukarıdaki adımları tekrar edin.

JailBreak iOS 12.4 Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir