Android Mobil Cihazlar

iPhone’unu Getir Reeder’ı Götür Kampanyası

Son zamanlarda Amerika’yı boykot için çağrılar yapılıyor. Bu çağrılara telefon üreticileri yanıt veriyor. Vestel’in hisse senetleri oldukça değerlenirken Reeder markası da yerli ve milli olduklarını ve Amerika’yı boykot çağrılarına kayıtsız kalamayacaklarını açıkladı. Bunun için bir kampanya başlatan şirket sizden eski ama sağlam iPhone modellerini alıyor yerine Reeder telefon veriyor. Siz de telefonunuzu bu şekilde takasa girmek isterseniz detaylara bir göz atın.

Şirket bunun için sizde ilk etapta iPhone modelinizin bir çok açıdan fotoğrafını çekmenizi ve onlara göndermenizi istiyor. İnceleme yapıp sizlere indirim teklifini sunuyor. Telefonunuzun değeri belirlenip yerine indirimli şekilde reeder marka cihaz veriyor.

Samsun’da kurduğu fabrikası ile Anadolu’da teknoloji üretimine başlayan yeni nesil Türk markası reeder’ın satış rekorları kıran tabletleri ve yüksek performanslı telefonları ile şimdi tanışmak için harika bir fırsat!

iPhone’unu getir, reeder’ını götür!

Detaylı bilgi için link bio’da!

http://hizmetler.reeder.com.tr/iphone/ bu adrese gidin. Sizden istediklerini tamamlayıp reeder’a gönderin. Sizlere bu görsel ve videolara göre indirim oluşturup geri dönüş yapıyorlar. Değerlendirmek isterseniz telefonunuzu yeni bir reeder modeliyle değiştirmeniz mümkün.

Yorum Yazınız

*