Apple-iOS Mobil Cihazlar

iOS 12 Beta 8 Güncellemesinde Neler Var?

Amerikayı boykot sürerken demek ki Amerika denilince akla en çok gelen Amerikan şirketi Apple olacak ki herkes iPhoneları boykot etme peşinde. Bu yönde telkinler bulunurken bir araba parası verdiğiniz cihazı nasıl boykot edeceksiniz? Bir de ekonomi bu haldeyken. Ekonomik sıkıntılar boykota bile müsade etmiyor. Bu curcuna sürerken Apple yeni işletim sistemi iOS 12’nin beta sürümünü bir kez daha güncelledi.

iOS 12 Beta 8 güncellemesinde neler var derseniz pek birşey yok. Beta 7 güncellemesi ile gelen bir kaç problem bu güncellemeyle giderilmiş. Onun dışında Apple’ın planlarından bir kaçı da ortaya çıkmış. Facetime’ın görüntülü görüşme kişi sayısı ile ilgili.

Facetime görüntülü görüşme detayına geçmeden önce hala bilmeyenler için bir uyarı yapalım. iOS 12 Beta 8 güncellemesini muhtemelen almadınız çünkü bir geliştirici değilsiniz. Geliştirici olmadan denemek mümkün değil mi diyenler için kısa ve basit bir yol. Bir geliştirici profili bulup telefona yükleyebilirsiniz. iOS 12 ve beta sürümleri karşınızda olacak.

Tavsiye Yazı:  Apple Watch bilgileri güncellendi

Bu gelen beta 8 güncellemesiyle birlikte Facetime’ın 32 kişilik grup görüntülü görüşme özelliğinin hala geliştirme aşamasında olduğu ve iOS 12 resmi çıkışını yapmadan onun da kullanılamayacağı anlaşıldı.

iOS 12 resmi olarak Eylül ayında düzenlenecek olan cihaz tanıtımlarıyla birlikte çıkacak. Yeni iPhone 9 ve iPhone X’lerle birlikte göreceğimiz iOS 12 için sizlere altın değerinde bir uyarı yapmak istiyoruz.

Bizce güncellemeyi yapmayın. iOS 12 çıktığı zaman kesinlikle güncellemeyin. Çünkü ilk 2 ay sıkıntıdan kurtulamayacak ve bir sürü hata göreceksiniz. Bu yüzden internetten takip edip stabil hale geldiği zaman güncellemeyi yapın.

Yorum Yazınız

*