Programlar Teknoloji Haberleri

Instagram Fotoğraflarınızı Instagram Downloader ile İndirin

Instagram da hayatımızın bir parçası haline geldi. Önce Facebook sonra Twitter derken Instagram, akıllı telefonlarımızdaki üçüncü sosyal ağ olarak hayat buluyor. Yediğimiz güzel bir yemeğin fotoğrafını, yakışıklı veya güzel çıktığımız bir özçekimi, gittiğimiz bir mekandaki ortamı paylaşmayı seven Instagram kullanıcıları olarak sayımız sayılamayacak kadar çok. Durum böyle olunca dünyada Instagram yüklü olmayan akıllı telefon neredeyse bulunamıyor.

instagram-downloader-02-430x535

Instagram gezintimiz sırasında karşılaştığımız bir fotoğraf bizi etkileyebiliyor ve bu fotoğrafı kaydedemediğimiz için zamanla unutulup kayboluyor. Windows yüklü bilgisayarlarda sorunsuzca kullanabildiğiniz Instagram Downloader programı bu sorunun üstesinden kolaylıkla geliyor.

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Instagram Downloader, sorunsuz ve olması gerektiği gibi çalışıyor. Sade ve kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcıların kolaylıkla kullanabildiği Instagram Downloader ile Instagram’daki fotoğrafları indirmek çok kolay. Bir Instagram kullanıcısının adını programa girdiğinizde direkt olarak o kullanıcının sahip olduğu fotoğrafların adreslerini bulan ve bunları bir TXT dosyası içine kaydeden program, sizi tek tek fotoğrafların linklerini bulma derdinden kurtarıyor.

Tavsiye Yazı:  Android İçin Dosya Sıkıştırma Uygulamaları

0

Daha sonra toplu dosya indirme programlarını kullanarak kullanıcının tüm fotoğraflarını indirebilir, elinizde kalmasını istediklerinizi saklayabilirsiniz. Bu işi yapan birçok programdan sade ve kullanıcı dostu arayüzüyle sıyrılan Instagram Downloader’ı mutlaka denemelisiniz.

Instagram Downloader’ı bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

 

download

Yorum Yazınız

*