hosting
İnternet Nasıl Yapılır ?

Instagram Fotoğrafları Bilgisayara Nasıl İndirilir?

55

Sosyal medyanın popüler uygulamaları arasında yer alan Instagram her zaman tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Farklı birçok açıdan dikkatleri üzerine çeken uygulamanın gelişim göstermesi sizlere sunulan içerikler ile her zaman en popüler sosyal ağlar arasında yer alacaktır. Bu durumda farklı özelliklere sahip olan Instagram ağını kullanarak resimlerinizi paylaşabilir, resimleri beğenebilir ve dilerseniz bilgisayara resimlerinizi indirebilirsiniz. Bu durumda resimler her zaman bilgisayarınızda kalacağı için korumada olacağına emin olabilirsiniz.

Instagram fotoğrafları bilgisayara nasıl indirilir sorusuna gelecek olursak öncelikle indirmek istediğiniz resmin üzerine tıklayarak resmi Google Chrome‘dan açmanız gerekir. Tarayıcınızdan açtığınız resme sağ tıklayarak en altta bulunan “öğeyi denetle” butonunu seçmeniz gerekir. Açılan kod sayfasında ise .jpg ile biten linkin üzerine gelin ve bekleyin. Bu bağlantıya sağ tıklayarak “open link in web tab” seçeneğini açın. Resminiz yeni sekmede açılacaktır ve artık sağ tıklayarak resmi farklı kaydet seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

11

Instagram fotoğraflarını Mozilla Firefox tarayıcısından indirmek istiyorsanız öncelikle tekrar indirmek istediğiniz resme gelmeniz gerekir. Büyütmüş olduğunuz resme sağ tıklayarak “arka plan resmini göster” seçeneğinden yararlanmalısınız. Bu durumda resim yeni sekmede açılacaktır ve bu alanda hemen sağ tıklayarak “resmi farklı kaydet” seçeneğinden yararlanarak resimlerinizi bilgisayarlara indirebilirsiniz. Bu durumda Instagram ortamında yer alan resimler artık kolayca bilgisayarınıza aktarılabilecektir. Tercihlerinize bağlı kalarak her zaman Instagram ağından yararlanarak birçok resmi bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Tavsiye Yazı:  Bloglobi ile Yazdıkça Kazanın

Teknolojinin gelişmesi ile her zaman sizlere birçok açıdan fırsat sunulur. Fırsatlarınızı kaçırmadan kullanmak istiyorsanız hemen sizlere sunulan seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Bu durumda Instagram gibi uygulamaları da her açıdan yararlı kullanacağınıza emin olabilir her fırsattan yarar sağlayacağınıza inanabilirsiniz. Birçok işlem ve teknoloji gelişmesi ile her zaman seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz.

 

 

Yorum Yazınız

*