I, Gladiator: İOS için en gelişmiş Gladyatör oyunu

ı-gladiator5

Gladyatör oyunları aslında her zaman kullanıcıların ilgisini çekmiştir. Neticede bizler Osmanlı torunlarıyız, bir kılıç gördüğümüz de ister istemez içimizde bir hareket oluyor. İşte o hareketi en iyi şekilde dışarıya çıkartabileceğimiz oyunlardan birisi de I, Gladiator’dur. Oyunda öncelikle basit bir senaryo ile birlikte başlıyoruz. Efendimizin boyunduruğu altında da başlıyoruz arenaları kana bulamaya.

ı-gladiator4

Oyun oynanışı açısından ilk başlarda oldukça basit gelse de sonradan bayağı bir zorlanıyoruz. Bunun nedeni de arena da aynı anda birden fazla gladyatörün üzerimize saldırmasıdır diyebiliriz. Malum bir anda iki ve hatta bazen üç gladyatör üzerinize geliyor. Bu durumda oyunun tadı daha da çok artıyor ancak zorluk da aynı derecede bizleri yoruyor.

ı-gladiator3

Oyunda Multiplayer desteği mevcut. Bu sayede dilersek internet bağlantımız sayesinde gerçek arenada gerçek gladyatörlere kafa tutabiliyoruz. Oyunun en eksi yönü ise karakterlerin grafikleri diyebiliriz. Tüm grafikler şahane hazırlanmış ancak nedense oyunda en önemli şey olan karakter grafikleri oldukça kalitesiz görünüyor. Oyun şuanda Apple Store üzerinden 5,49 TL gibi bir ücret karşılığında satın alınabiliyor.

I, Gladiator İOS oyununu Apple Store üzerinden satın almak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir