Hukuki Danışmanlık

İnsanlar, hayatlarının her aşamasında hukuk alanında çeşitli desteklere ihtiyaç duyar. Ankara hukuk bürosu iş hukukundan ceza hukukuna kadar birçok alanda danışmanlık hizmeti veriyor.

Hukuki Danışmanlık

Deneyimli kadrosu ile danışanlarına ve tüm müvekkillerine en hızlı, etkili hizmetler sunuyor. Tüm hizmetlerini, hukuk herkese bir gün lazım olacaktır anlayışı ile sunuyor, kişisel ve kurumsal tüm hakların en iyi şekilde savunulmasını, korunmasını sağlamaya çalışıyor.

Çalışma Alanları

Her zaman ihtiyaç duyulan etkili hukuki danışmanlık hizmetleri ile yasal çözümler bulunmaya çalışılıyor. Çalışma alanları olarak hukukun tüm alanlarını gösteriyor ve herkesin yayında olmaya çalışıyorlar.

Sundukları hizmet seçenekleri şunlardır:

  • Şirketler hukuku,
  • Ceza hukuku,
  • İdare ve Vergi hukuku,
  • Dava tahkim ve uyuşmazlık çözümü,
  • Gayrimenkul hukuku,
  • İş ve sosyal güvenlik hukuku,
  • Fikri mülkiyet hukuku,
  • Tüketici hukuku,

Deneyimli kadroları ile hukukun tüm çalışma alanlarında kişilere ve kuruluşlara talep edilen hizmetleri en hızlı şekilde sunuyor.

Ceza Hukuku

Hukuk bürosu olarak ceza hukuku alanında sundukları hizmetlerle, müvekkillerine, haklarında yürütülen soruşturma ile ilgili her türlü avukatlık ve danışmanlık hizmetini sunuyor. Ceza hukuku alanında bilgi birikim ve deneyimi olan avukatları ile dava açma, savunma yapma gibi tüm aşamalarda gerekli işlemlerin yapılmasını sağlıyor. Ceza davalarını, soruşturma aşamasından temyiz ve infaz aşamasına kadar takip ediyor.

İdare Ve Vergi Hukuku

Kişi ile kurumlar ya da idari kurumlar arasında yaşanan uyuşmazlıkların, müvekkilin lehine olacak şekilde çözümü deneyimli kadroları ile sunuyor. İdare ve vergi hukuku alanında, idari başvuruların ve itirazların yapılması, uyuşmazlıkların çözümü, dava takibi, idari yolların takibi gibi hukuki destek veriliyor. Vergi hukuku ve uyuşmazlıkların çözümü konusunda uzmanlaşmış avukatları ile kişi ve kurumlara talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti sunuyor.

Gayrimenkul Hukuku

Yatırımcılar ve mülkiyet sahipleri yapacakları işlemlerde hukuki danışmanlık hizmetleri alabiliyor. Gayrimenkul hukuku alanında sundukları hizmetlerle yerli ve yabancı yatırımcıların tüm işlemlerini hukuk çerçevesinde yapmasını sağlıyor.

Gayrimenkul hukuku ile ilgili sunulan hizmetler arasında, hukuki durum tespiti, kira sözleşmesi, alım-satım sözleşmeleri, tapu işlemleri, projelerin mevzuata uygunluğu gibi işlemler yer alıyor. Çalışma alanlarının tümünü, o alanda deneyim sahibi olan çalışanları ile hizmet veriyor.

Çözüm Odaklı Profesyonel Hizmet

Ankara hukuk bürosu insanı esas alan hukuk anlayışı ile tüm çalışma alanlarında çözüm odaklı profesyonel hizmetler sunuyor. Hukuk danışmanlık hizmeti almak ve dava aşamalarının takip edilmesini isteyenler, randevu olarak görüşmelerini yapabiliyor.

Talep edilen hizmet türlerine göre alanında uzmanlaşmış avukatlarına yönlendirme yaparak, kişi ve işletmelerin her türlü hukuki konuda en iyi hizmetleri almaları sağlanıyor.

Profesyonel olarak sunulan tüm hukuki danışmanlık hizmetlerinde, insanı esas alıyor ve her türlü hakkın en iyi şekilde korunmasını, savunulmasını sağlıyor. Günlük hayatın her aşamasında hukuki konularda yardıma ihtiyaç duyulabiliyor ve talep eden herkese bu hizmeti sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir