HP Laserjet Pro P1102 İnceleme

HP laserjet Pro P1102 sahip olduğu teknik özellikler ile ofislerde sıklıkla tercih edilen bir yazıcı modeli. Yazıcı özellikle baskı hızı ile dikkat çekiyor. Dakikada 18 sayfaya kadar uzayabilen bir baskı hızına sahip olan yazıcı modeli 8,5 saniyede ilk sayfa çıktısını veriyor.

Aylık 1500 sayfa çıktı performansına sahip olduğundan sık çıktı alınan ofisler için en ideal yazıcı çeşitlerinden biri. Lazer teknolojisi bu yazıcı modelinde ön plana çıkıyor. Baskı kalitesi 600 x 600 dpi.

Kablosuz Bağlantı Özelliği Var

Yazıcının ekranı yok. Ancak ofiste zaten çıktı komutu genelde bilgisayar üzerinden veriliyor. Dolayısıyla yazıcı ekranına çok da ihtiyaç olmuyor. Dilerseniz ürünü satın aldığınızda kablosuz olarak da kullanabiliyorsunuz. Sadece kablosuz özelliği etkinleştirmeniz gerekiyor. Uyumlu olduğu Windows sürümlerinin listesi: Windows 8, Windows 7 (32 bit, 64 bit), Windows Vista (32 bit, 64 bit), Windows XP (32 bit, 64 bit), Windows Server 2008 (32 bit, 64 bit), Windows Server 2003 (32 bit, 64 bit)

hp-laserjet-pro-p1102-lazer-yazici-ce651a-0-zoom

2 MB belleği mevcut. Giriş tepsisi 150 yaprak alabiliyor. Sıklıkla kağıt takviyesinde bulunmaya gerek kalmıyor. Çıktı tepsisi ise yine 100 yaprak kapasitesi ile beklentileri karşılıyor. A4, A5, A6, B5, kartpostal ve zarf çıktısı alınabiliyor. 5,3 kg ağırlığında. Eğer ofiste yazıcının yeri sıklıkla değişiyorsa ideal ağrılıkta olduğunu bilmenizde fayda var. Sadece ağırlığı değil, ebatları da son derece ideal.

HP Laserjet Pro P1102 ile Uyumlu Kartuşlar

Yazıcı HP 85A Siyah  toner kartuşu ile de uyumludur.

Ofis malzemelerinin uygun fiyatlar eşliğinde satışa sunulduğu www.avansas.com adresini ziyaret ederek HP Laserjet Pro P1102 cihazını hemen satın alabilirsiniz. Geniş lazer yazıcı seçenekleri ve daha fazlası en uygun fiyat eşliğinde sitede mevcut.

3 Comments

  1. Avatar of Yiğit Yiğit dedi ki:

    HP Laserjet Pro P1102 modelini bende tavsiye ediyorum. Kendi emlak ofisimizde yaklaşık 8 aydır kullanıyoruz. Bugüne kadar bizi hiç üzmedi. Ucuz lazer yazıcı arayanlar bu modeli gönül rahatlığıyla tercih edebilir. HP zaten dünya markası.

  2. Avatar of Emre Emre dedi ki:

    Son 10 gündür lazer yazıcı almak için çeşitli inceleme yazılarını okudum, videolarını izledim. Bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi 3 yazıcıdan biri kesinlikle HP Laserjet Pro P1102 modeli. Yazıcının baskı hızı, wifi uyumlu olması ve baskı kalitesi fiyatına göre oldukça iyi.

  3. Avatar of dunpeal dunpeal dedi ki:

    HP laserjet Pro serisini genel olarak başarılı buluyorum. Kendi ürün gamında tercih edilebilecek ürünlerin başında geliyor. Wifi yazıcı işlerin daha hızlı yapılabilmesi için de avantaj sağlıyor. Yeni yazıcı alacaklara kesinlikle wifi uyumlu yazıcı almalarını tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir