Tanıtımlar

Heyecanlı sohbetin yeni adresi: Flirtymania

Flirtymania, kullanıcıların katılıp yayın izleyebildikleri bir ücretsiz görüntülü sohbet uygulamasıdır. Bu uygulama ile artık yalnız kalmayacak ve her gün dilediğiniz vakitte dilediğiniz yayını izleme şansına sahip olacaksınız.

Flirtymania, mobil cihazlarınıza yüzde yüz uyumlu bir konsola sahiptir. Bu programı hem android hem de ios cihazlarınızda kullanmanız mümkündür. Android cihazlarınız için Google Play Store; ios işletim sistemine sahip cihazlarınız için ise Apple Store üzerinde programın adını kullanarak yapacağınız bir arama sonucunda Flirtymania’ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Google Play Store’de 1 milyondan fazla indirilen uygulama, yaklaşık 65 bin kullanıcı yorumuna sahip ve kullanıcı oylamaları neticesinde 4,3 /5 kullanıcı oyuyla en iyi görüntülü sohbet uygulamalarından biri olduğunu gösteriyor. Diğer yandan, uygulamanın ios performansına gelecek olursak 4,5 /5 ortalama performansı ile Flirtymania ios’ta da kalitesinden ödün vermemekte.

  • Flirtymania’yı özel kılan çarpıcı noktalar

Uygulamaya ilk girişinizde anonim bir kullanıcı adı ile birlikte doğrudan kullanıma başlayabiliyorsunuz. Bu durumu uygulamayı kullanmaya devam ederken Ayarlar bölümünden istediğiniz bir kullanıcı adı ile kullanıcı adınızı değiştirerek yenilemeniz mümkün. Ayrıca, bir hesap açmanızı gerektirmeyen bu özelliği ile kolay erişime sahip bir özellik gösteren Flirtymania’yı ilk kullanmaya başladığınızda gelen ekranda cinsiyetinizi seçmeniz gerekiyor. Kadın bir kullanıcı iseniz ücret karşılığı yayın yapmanız mümkün. Yayınları izleyen erkek takipçilerin ise bazı özelliklere erişebilmesi için sistemin kendi içerisinde mevcut madeni para adı verilen paralardan kullanabilmesi gerekiyor.

  • Nasıl kullanırım?

Son derece basit bir kullanım özelliği gösteren uygulamanın ilk ekranında yaptığınız cinsiyet seçimi sonrasında yayınların olduğu bir ekran beliriyor. Bu ekrandaki yayınların bir kısmı sistemin içinde mevcut olan madeni paralar karşılığı yapılıyor. Yayının sol üst kısmında ücreti beliren yayından, yayıncı tarafından belirlenen ücreti ödeyerek faydalanabiliyoruz. Bu ücret uygulaması her yayında bulunmuyor ve yayına ödenen ücretler yayını yapan kullanıcının hesabına geçiyor.

Tavsiye Yazı:  Bayan Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır?

Flirtymania uygulamasında yayın yapmak için her yayıncıya bir oda açılıyor ve yayınlar bu odadan yapılıyor.

Yayın esnasında, yanda bulunan kutucukta yayına katılan kişilerin toplu olarak sohbet etmeleri mümkün. Ayrıca, sohbet yayını yapan yayıncı ile özel olarak konuşmanız da seçenekler arasında. Bunun için madeni para kullanıyorsunuz.

 

Uygulama içinde bulunan anlık bildirim özelliği sayesinde bu özelliğin açıldığı anda mobil cihazınıza bildirim almanız mümkün. Bildirim açabileceğiniz özellikler, birisinin size mesaj atması, abone olduğunuz bir kişinin yayın başlatması ve abone olduğunuz bir yayıncının yasaklanması.

Ayrıca, sohbet odalarındaki sohbetlerde bulunan yayıncılar için özel çıkartma ve hediye seçenekleri de programı muadillerinden ayıran bir başka özellik olarak ön plana çıkıyor. Bu özellik sayesinde odasında bulunduğunuz yayıncıya, yayını esnasında hediye göndermeniz mümkün hale geliyor. Ayrıca, 41,5 MB’lık düşük boyutu, 24 ayrı dil seçeneğine sahip olması ve 17 yaşının altındaki kullanıcılara erişim sağlamaması Flirtymania uygulamasını ön plana çıkaran diğer detaylar.

Siz de heyecan verici bir deneyimin kapılarını Flirtymania ile açın.

Yorum Yazınız

*