Google’da +1 Ne Demek?

Google’da +1 Ne Demek?Artık girdiğimiz her sitenin kenarında, ya da her haberin kenarında +1 görüyoruz. Bu +1 Google’ın simgesini de taşıyor. +1 butonuna tıklayabiliyorsunuz. +1’i kullanabilmek için Google Plus hesabınızın olması gerekiyor. Bütün bunlar nasıl oluyor, şimdi anlatayım:

İlk yapmanız gereken Google +’ya üye olmanız gerekiyor. Nasıl mı kaydolacaksınız? İşte böyle: Google sayfasını açın. Yukarıda arama, görseller, play, haberler, takvim, çeviri vs. şeyler yazıyor. İşte aramanın sol tarafında yazan şey de “siz” olur. Size tıklayın. Orada Google Plus açılacaktır. Oradan klasik üye olma yolunu takip edin. Size bir Gmail hesabı aldıracaktır. Google Plus dediğimiz Facebook gibi bir sosyal paylaşım sitesi. Orada da arkadaşlarınızı ekliyor, paylaşımları beğenebiliyor ve yazışmada kullanabiliyorsunuz. Orada +1 butonunu göreceksiniz üye olduktan sonra. +1 butonunu da şu işlerde kullanıyoruz.

Google + butonunu bir oy verme gibi düşünelim. Bu buton her sitenin kenarında bulunuyor. Okuduğunuz haberlerin, tıkladığınız bağlantıların, ya da paylaşmak istediğiniz şeyleri Google +1’leyebiliyorsunuz. Sizin +1’lediğiniz bağlantıları diğer arkadaşlarınız görüyor. Yani bu sistem en çok +1’lenenlerin görülmesini sağlıyor. Herkes beğendiğini +1’lerse güzel paylaşımlar, siteler, ya da bağlantılar üst sıralara çıkar, o zaman her şey daha zevkli, göze hitap eder şekle gelir.

En kaliteli google plus hizmetleri sadece 10 liradan başlayan fiyatlarla SadeceOn’da! Sen de hemen google plus takipçi satın al ve google+ hesabının kitlesini arttır. Alanında uzman hizmet verenlerimiz ile google plus hesabınıza ister takipçi, isterseniz de beğeni satın alabilirsiniz. SadeceOn güvencesinde gönderilerinizi daha fazla insana ulaştırabilecek bu hizmetlerden faydalanma fırsatını kaçırmayın!

One Comment

  1. Avatar of İsmail Raşan İsmail Raşan dedi ki:

    GOOGLE+,da BİR SAYFAM VAR…. UZUN ZAMAN KULLANDIM ve BİR ARA SİLDİM…ESKİDEN , BİR SİTE ARKADAŞIM MİSAL, BENİM 10 RESMİMİ 1 + lemiş.. BİLDİRİMLERDE 10 + TIKLANDI OLARAK YAZIYORDU, VE BENDE ONUN 10 RESMİNİ 1 + TIKLIYORDUM… 6 + TIKLASA , 6+ TIKLADI DİYE YAZIYORDU…ŞİMDİ YAZMIYOR VE BENDE KAÇ KERE TIKLADIĞINI TEK TEK TAKİP EDEMİYORUM…NEDENİNİ BULAMIYORUM…SAYISAL OLARAK NEDEN YAZMIYORLAR…BU HUSUSTA BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ MEMNUN OLURUM…İYİ GÜNLER…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir