Mobil Cihazlar

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL Telefonlar

Google’ın yeni cihazları daha tanıtılmadan tasdiklendi. Bu cihazlar özellikleriyle ve Android güncellemelerini ilk alacak cihaz olmalarıyla ön plana çıkıyor. Bildiğiniz gibi Android güncellemelerini dünyada ilk alan cihazlar Google’ın sahip olduğu Pixel modeller. Bu aileye iki yeni model daha giriyor. Pixel 3 ve Pixel 3XL modelleri yakın zaman içinde tanıtılıyor.

Yeni Pixel 3 ve Pixel 3 XL ne zaman tanıtılacak?

Cihazların Ekim ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Gelen haberlere göre cihazların satışa hazır olduğu söyleniyor. Bunun yanında muhtemel özellikler ve bir de kutu açılımı videosu ortaya çıkmış durumda.

Pixel 3 XL muhtemel özellikleri

XL model Snapdragon 845 işlemci ile gelebilir. Cihazda 4Gb ram olması muhtemeldir. Elbette kutusundan Android 9 ile çıkacak. Ekran çözünürlüğü olarak 1440×2960 belirlenmiş. Bu cihazın Google Play Store üzerinden satılacağı söyleniyor.

Tavsiye Yazı:  Huawei Nova 4 Özellikleri ve Fiyatı Nedir?

Yukarıda kutu açılışı yapılan modeller ülkemizde resmi olarak satılmıyor. Diğer cihazlarda da aynı şekilde bir yol izlenmişti. Amerika’dan özel yöntemlerle getirmeniz mümkündür.

Ortaya çıkan diğer özellikler ise kablosuz şarj ve buna bağlı olarak cam arka kısım ve genişletilmiş NFC özelliği ön plana çıkıyor.

Yorum Yazınız

*