Gmail İleri Tarihli e-Posta Gönderme

Gmail’in yakın zaman içinde hayatımıza girecek şuan belli kullanıcılar üzerinde denenen özelliği ileri tarihli postalar oldukça ilginç bir yenilik olarak hayatımıza girecek. Gmail, Google’ın her alanda lider konumunda olduğu gibi elektronik posta konusunda da lider konumunda olmasına olanak tanıyor. Bir çok yenilikle hayatımızı kolaylaştıran Gmail’e yeni biz özellik geliyor.

50 sene sonrasına mail atın

İleri tarihli mailler oldukça kullanışlı olacak. 2 dakika ile 50 sene arasında bir zaman aralığına mail göndermeniz mümkün. Planlanmış zamanlı mailler belirlediğiniz tarihte gönderiliyor. Zamanı gelmeden önce iptal edilebiliyor ya da değiştirilebiliyor.

Planlanmış mailler sayesinde bir ürün reklamı yapılabilir, ileri tarihli açıklamalar yapabilir ya da zamanından önce açıklanmaması gereken şeyleri tam zamanında açıklama yapmak suretiyle mail atabiliyorsunuz.

Bu özelliğin kodları Android test sürümünde görüldü. Yakın zaman içinde tam sürüme gelecektir. iOS için en zaman gelir şimdilik bilinmiyor ama yakın zaman içinde iOS içinde yayınlanabilir.

Gmail İleri Tarihli e-Posta Gönderme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir