Mobil Cihazlar

GM Discovery Quadro 4 Ses Kalitesi Değerlendirmesi

GM firmasının 999 TL gibi uçuk bir fiyatla piyasaya süreceği ciazı Quadro 4’ün ses kalitesi hakkında bir değerlendirme yapmak istedik. Değerlendirmemizi yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

gm-discovery-quadro-4

GM firmasının yaptığı açıklamalara göre yazımızı yazıyoruz. Discovery Quadro 4’ün ses kalitesi sizi çok memnun edecek. Onların söylediklerine öre bu böyle olacak. İster evde, ister dışarıda olun ses kendini belli edecek. Bazı telefonların ses kalitesi ortama göre değişiklik gösterir. Örneğin doğada müzik dinlediğiniz zaman ses duyulmaz ve boğuk çıkar. Bu tür sorunlarla Quadro 4’te karşılaşmayacaksınız. Yapılan açıklamalara göre cihazı aldığınız zaman ses kalitesi yönünden sıkıntı çekmeniz mümkün değil.

Cihazda video izliyor ve oyun oynuyoruz. Yeri geliyor uzun uzun filmler seyrediyoruz. Filmleri seyrederken çıkan sesleri tam anlamıyla duyamazsak filmin heyecanından mahrum kalırız. Aynı şey oyunlar için de geçerlidir. Oyunlar aslında sesleri tam alabilsek daha zevkli hale gelir. Örneğin ses sistemine telefonu bağlayıp oyunu oynasak bas, tiz gibi ayrıntıları çok iyi duyacağımızdan oyun daha bir zevkli hale gelecektir. Quadro elbette bas ve tizleri bir ses sitemi gibi veremez, ancak emsallerine göre oldukça iyi ses kalitesi sunduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yazınız

*

1 Yorum