Mobil Cihazlar

GM Discovery Quadro 4 Kutusundan Ne Çıkıyor?

GM firmasının yeni cihazı Quadro 4’ten almak istiyorsanız kutusundan ne çıkacağını bilmenizde fayda vardır. Satın aldığınız yere gelen kapalı kutuda bir fabrika hatası olabilir. Kutu içeriği eksik olabilir. Biz size tam bir liste sunacağız ve siz o listeden takip ederek kutusundan çıkanlara bakacaksınız.

gm-discovery-quadro-4

Quadro 4’ün kutusundan şunlar çıkıyor:

  • Öncelikle fatura ve garanti belgesine dikkat edin. Faturayı satıcı kesecek. Garanti belgesi ise kutudan çıkmalı. Her elektronik cihazdan çıktığı gibi Quadro 4’ten de çıkacak.
  • Her kutudan 220V şarj adaptörü çıkmalı. Telefonunuzu şarj etmede bunu kullanacaksınız.
  • USB kablosu da çıkmalı. Adaptöre bağlayacaksınız ve cihazınızı bu şekilde şarj edeceksiniz. Bazı cihazlarda (GM Discovery’de olduğu gibi) şarj cihazı ile PC bağlantı kablosu aynıdır. Quadro 4’te de aynı. Hem PC bağlantısını yapacaksınız, hem de şarj edeceksiniz. Ayrıyeten bir şarj cihazı çıkmıyor.
  • Kutudan ekran koruyucu jelatin de çıkıyor. Her GM telefonundan çıktığı gibi bu cihazdan da çıkacak.
  • Ayrıca bir kulaklık da çıkıyor. Discovery’den çıkan kulaklıkların aynısı sanıyorum. O kulaklıklar gerçekten çok kalitelidir. Piyasadan temin etmeye kalksanız oldukça pahalı olacaktır.
Tavsiye Yazı:  iPhone sarj dockları gerçekten şık duruyor

Kutu içeriğini bu şekilde tamamlamış oluyoruz. Cihazı alırken kutudan bunların çıkmasına dikkat edin. Eksik içerikli kutuyu almayın.

Yorum Yazınız

*

1 Yorum