Fark Yaratan Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

İnternet dünyasında bir işletmenin tanınır olması ve daha fazla müşteri kazanması için sosyal medya yönetimi büyük önem taşır. Günümüzde sadece insanların bir araya gelip kaynaştığı bir platform olmayan sosyal medya devasa içeriklerin sergilendiği bir mecra haline gelmiştir. Yenilikçi içeriklerle tüketicilerin dikkatini çekmeye çalışan markalar sosyal medyayı adeta bir satış platformu olarak kullanmaktadır. Bu yüzden her sektörde işletmeler arasında yüksek rekabet ortamı oluşmuş ve sosyal medyayı başarılı şekilde yöneten firmalar bu işin ekmeğini yemeye başlamıştır. Siz de bireysel markanızın veya işletmenizin sektörde adından sık sık söz ettirmesini istiyorsanız öncelikle sosyal medya yönetiminde profesyonel destek almanız tavsiye edilir.

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca kişiye ev sahipliği yaparak öne çıkmaktadır. Her mecranın kendine has kullanıcı kitlesi olduğu için markalar hedef kitle belirlerken sosyal medya yönetimini de hesaba katmaktadır. Daha fazla sayıda potansiyel müşteriye ulaşmak ve hedef kitleyi satış konusunda harekete geçirmek için profesyonel destek almak önemlidir. Siz de hemen sosyal medya ajansı olarak kaliteli hizmet veren ekibimizden yaratıcı çözümler alabilirsiniz. Markanızın saygınlığını arttıran ve ilgi çekici paylaşımlarla yeni takipçilere ulaşmasını sağlayan ekibimiz yaratıcı paylaşım içerikleri hazırlamaktadır. Sosyal medyada daha aktif ve kurumsal bir imaj çizebilmek için deneyimli ekibimizle iletişime geçip profesyonel destek almanız yeterlidir.

Sosyal Medyada Yaratıcı ve İlgi Çekici Paylaşımlar

Kurulduğu günden bu yana sektör fark etmeksizin tüm işletmelerin resmi sosyal medya hesaplarını yöneten ekibimiz bu alanda deneyim sahibidir. Her sektörde müşteriler ve sosyal medya kullanıcıları arasında yer alan hedef kitle ile kurulması gereken iletişim dinamikleri farklıdır. Bu nedenle firmanın kurumsal kimlik seviyesine bağlı olarak sosyal medyada yaratıcı ve ilgi çekici içerikler paylaşılmalıdır. Kurumsal imajı yeterli seviyede olmayan işletmeler için en baştan marka yapılandırılması gerekebilir. Bu tür ihtiyaçlarınızda bütçenizi yormadan markanıza seviye atlatacak çözümlere ulaşmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Güven odaklı hizmetler ve kaliteli çözümler sunan firmamızda yılın 365 günü boyunca indirim fırsatları devam etmektedir.

Uygun Fiyatlı Sosyal Medya Yönetim Paketleri

Sosyal medyada aktif bir şekilde var olmak isteyen markalar için her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Ted Innovation olarak sosyal medya hesap yönetimi ve web tasarım süreçlerinde profesyonel dijital pazarlama süreçlerini yönetmekteyiz. Her şirketin sosyal medyadaki hedef kitlesi ve satış becerisi farklı olduğu için ona uygun çözümlerle fark yaratmaya devam ediyoruz. Sosyal medya yönetiminin ticari işletmeler açısından avantajları şunlardır:

  • Markanın daha fazla internet kullanıcısı tarafından tanınmasını sağlar.
  • Sosyal medyada marka farkındalığı geliştirir.
  • Sektördeki rakiplerinizin önüne geçmeniz için ideal adımdır.
  • Ürün veya hizmet satışında potansiyel müşterilerle doğrudan iletişim sağlar.
  • Yaratıcı ve ilgi çekici paylaşımlarla marka sadakati ve algısı geliştirir.
  • Satış öncesi ve sonrası destek ile müşteri memnuniyeti sağlar.

Yapılan araştırmalara göre sosyal medyayı aktif şekilde kullanan küçük veya büyük ölçekli işletmeler daha fazla kazanç elde etme imkanına sahip olmaktadır. Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren şirketlerde bile sosyal medya yönetiminde deneyimli uzmanlara yer verilmektedir. Bu yüzden dijital ajans arayışınızda ekibimize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Sosyal Medya Yönetimi

Her işletmenin sosyal medyada hedeflediği kullanıcı kitlesi ve potansiyel müşterilerin sayısı fazladır. Geniş çaplı faaliyet gösteren firmalarda daha fazla takipçiye ulaşmak markanın sosyal medya hesabında saygınlık arttırır. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlayan işletmeler kurumsal kimlik tasarım sürecinde de rakiplerinin bir adım önüne geçebilir. Müşterilerinizi her daim memnun etmek ve satış rekorları kırarak kazanç elde etmek istiyorsanız sosyal medya yönetimine dikkat etmeniz gerekir.

Bütçe Dostu Fiyatlarla Sosyal Medya Yönetimi

Ajansımız, markanızın sosyal medyada tanıtım ve kazanç yönetimini en iyi şekilde yapmak için yaratıcı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Dijital pazarlama ajansı olarak kendi sektöründe en çok tercih edilen ekibimizde yılın her döneminde kampanyalı fiyatlar mevcuttur. Küçük veya orta ölçekli işletmeler de ticari kazançlarına göre sosyal medya yönetim paketlerinden birini seçebilir. Kısa sürede olumlu sonuçlar alarak markanın rakiplerini geride bırakması sağlanabilir.

One Comment

  1. Avatar of Ahmet Çinar Ahmet Çinar dedi ki:

    gerçekten Ted innovation çok iyi bir firma yıllardır çalışıyoruz ve çok mutluyuz kurumsal kimliğimizden sosyal medya yönetiminize kadar A dan Z ye herseyinizi tam bir profesyonellikle yaptılar ve çok memnun kaldık. Şiddetle tavsiye edip kefil olabileceğim bir firma burada denk gelmemde ayrıca bir tevafuk oldu çok mutlu oldum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir