Oyun

Far Cry Oyun Çözümü 30

Uçaktan en son sahile paraşütle atlamıştınız. Paraşütle atladıktan sonra sahilde ilerlemiştiniz. Orada birkaç adam öldürdükten sonra yeni görev yerinize gitmiştiniz. Yeni görev yeriniz de aşağıdaki görseldeki gibidir.

Yukarıda gördüğünüz mekana girince bir adamla görüşeceksiniz. Görüşeceğiniz adam aşağıdaki görselde gördüğünüz adamdır. Bu adam size bir şeyler anlatacak. Ancak asıl kilit noktası bu adam değil. Asıl adamla az sonra karşılaşacaksınız. İşinizi onunla halledeceksiniz.

Bu adamla görüştükten sonra sağda solda birkaç adamla daha bir şeyler fısıldayacaksınız. Ardından bir mekana poker oynamaya gideceksiniz. İşte o mekan aşağıdaki gibidir. Poker oynarken size yapmanız gereken bir ayrıntıyı anlatayım. Elinizde ne kadar pul varsa ortaya sürün. Kazanacaksınız.

Yukarıda gördüğünüz gibi keçi sakallı bir adam var. O adam her şeyin kilit noktası. Sizi bu işin içine o sokuyor. Masada poker oynayıp kalkıyorsunuz. Sonra keçi sakallı sizi bir yere götürüyor. O yer aşağıdaki gibidir. O mekana gireceksiniz. İçeride bir şeyler konuşacaksınız. Bu adama muhbir mi desek, yoksa çok mu saf desek bilemedim.

Tavsiye Yazı:  Hitman Absolution Oyun Çözümü 3

Daha sonra parmaklıklı bir kapıdan giriyorsunuz. Parmaklıklı kapının içinde ilgi çekici bir şey yok. Sadece birkaç silah var. Sanırım ondan silah da alıyorsunuz.

İçeri girdiğiniz zaman aşağıdaki manzara sizi karşılıyor. Gördüğünüz gibi silahlar orada.

Burada silahlarla ilgili bir şeyler konuşuyorsunuz. Daha sonra da oradan çıkıyorsunuz. Yeni görev yerine gidiyorsunuz.

Bu oyun çözümünün de sonuna geldik. Bir sonraki çözümümüz de en kısa zamanda yayınlanacaktır. Bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Yazınız

*