Oyun

Far Cry 3 Oyun Çözümü 41

Bu defaki oyun çözümünde adeta bir dii gibi aşk anlatacağız. Oyun içinde bu tür bir aşkın geliştiği anlaşılmıyor, ancak oyunun bu son bölümünde onu çok iyi göreceğiz.

Son olarak arkadaşınız mağaraya getirdiğiniz zaman doktorun evinin yanmakta olduğunu gördünüz.

Hemen oraya koştunuz ve evin yan tarafında bulunan bir oturma kabininde doktorun ölmek üzere olduğunu gördünüz.

Doktor yatıyor. Ona bir şeyler soruyorsunuz. Sanırım bunu kimin yaptığını ve mağaradaki arkadaşlarının nereye götürüldüğünü soruyorsunuz. Doktor ölmeden önce bir şeyler söylüyor ve onun söylediği yere gidiyorsunuz. Gideceğiniz yer de şu yerli kadının mekanı. Yerli kadın tüm arkadaşlarınızı kaçırmış. İşte mekan burası

İçeri giriyorsunuz. Yerli kadın sizi karşılıyor ve bir şeyler konuşuyorsunuz.

Kadın size bir şeyler içiriyor ve siz yine kendinizden geçiyorsunuz. Kendinizden geçtiğiniz zaman kadına bir zamanlar verdiğiniz bıçağı geri alıyorsunuz. Daha doğrusu kadın size veriyor.

Ardından ateşli yollarda kadının verdiği bıçakla beraber yürüyorsunuz. Tabi bu arada yine hayal alemindesiniz.

Tavsiye Yazı:  Far Cry 3 Oyun Çözümü 35

Ateşli yollardan yürürken karşınıza elleri bağlanmış bir kadın geliyor. Aslında hiç sizin arkadaşlarınıza benzemiyor, ancak bu yerli kadının size içirdiği içecek yüzünden. Tam kadının boynunu keseceksiniz, bir anda sevdiğiniz gerçek kadın karşınıza geliyor.

Yerli kadın onu öldürmenizi söylüyor. Çünkü o da sizi seviyor ve size aşık. Oyun içinde bunu söylüyor. Gerçekten de seviyor. Bunu nereden mi anlıyorum. Hem oyun içinde söylüyor, hem de Denis, sizi oyunun başında boğulmaktan kurtaran adam sizi bıçaklayacakken bıçağın önüne atlıyor. Buradan anlıyorum.

Sanırım Denis de yerli kadını seviyor. Bu nedenle sizi bıçaklamaya kalkıyor. Son bölümde gerçekten yoğun bir duygu var. Kadın ölüyor sonra oyun bitiyor. Siz de arkadaşlarınızı kurtarıyorsunuz.

+oyun bit

Yorum Yazınız

*