Oyun

Far Cry 3 Oyun Çözümü 34

Geçen sefer ki oyun çözümünde arkadaşımıza işkence yapmıştık. Sonra onu kurtaramadan zindandan çıkmıştık. Ancak her şey daha bitmedi. Hatta her şey daha yeni başlıyor. Bu nedenle fazla telaşa düşmeyin. Her şey hallolacak.

Bu oyun çözümünde yine arkadaşınız keçi sakallı tabirini yakıştırdığımız adamla birlikte çalışacaksınız. Siz şu an sarı kıyafetli adamlarla birliktesiniz. Çünkü kırmızı kıyafetlilerden arkadaşlarınızı kurtardınız. Şimdi de sarı kıyafetlilerden arkadaşlarınızı kurtaracaksınız. Keçi sakallı adamla aşağıda gördüğünüz yerde buluşup yeni bir göreve başlıyorsunuz.

 

Kapıda buluştuktan sonra ilerliyorsunuz. Yerlerde ölü adamlar görüyorsunuz. Ölü adamlar kırmızı kıyafetlilerden. Galiba kendi adamlarını öldürmüşler. Yerlerde yatan ölü adaları geçip bir yerlere ilerliyorsunuz. Adamlar sizi görüyor ve çatışmaya giriyorsunuz. Yanınızdaki adam oldukça iyi nişancı. Birçok adamı elindeki kalaşnikof ile vuruyor. O birkaç yerde odaya girecek. Odada bombalar olacak. Bombaları iptal ettirmek istemeyen kırmızı kıyafetli adamlar üzerinize saldıracak. Adamınız bombaları iptal ederken siz onu koruyacaksınız. Ne ile korursanız koruyun. İsterseniz roket atar kullanın, isterseniz de tabanca kullanın. Yeter ki keçi sakallı adam görevini bitirebilsin. Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi bombayı iptal etmeye çalışıyor.

Tavsiye Yazı:  Far Cry 3 Oyun Çözümü 22

Bombayı iptal ederken adamlarla çatışmaya gireceksiniz. Son gideceğiniz yerde bombayı iptal ederken yoğun bir çatışma yaşanacak. Orada ağır makineli tüfek göreceksiniz. İşte onu kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü bende 4 tane tüfek vardı, mermisi yetmiyor. Ağır makinelide mermi sonsuz olduğu için hiç sorun çıkmaz. Bombayı iptal edene kadar idare edin. Daha sonra görev bitiyor. Zaten adamlar da tükeniyor. Oyunun bu çözümü için çok çarpıcı görseller yakaladım. Onlara bakarak nasıl oynayacağınıza karar verebilirsiniz.

Bu oyun çözümünün de sonuna geldik. Bir sonraki oyun çözümünde köprüdeki adamları havaya uçuracak ve adamın birinin üzerinden anahtar alacaksınız. Zaten bir sonraki oyun çözümü için yakaladığım görsellerde de göreceksiniz. Bizleri takip etmeye devam edin.

Yorum Yazınız

*