Oyun

Far Cry 3 Oyun Çözümü 33

Bu oyun çözümünde çok ilginç bir görev sizi bekliyor olacak. Arkadaşınıza işkence edeceksiniz. Elbette sarı kıyafetli adamların anlamaması için. Yoksa asıl amacınız onu kurtarmak. Arkadaşınız sizi görünce sevinecek, ancak siz sevincini boşa çıkartacaksınız.

İlk göreve başladığınız yer aşağıdaki görselde gösterilmiştir. Orada sizi bekleyen bir adam var. O adam sarı, keçi sakallı adam. Size yardımcı mı oluyor, yoksa sizin onlardan biri olduğunuza gerçekten inandı mı beli değil.

Keçi sakalına sahip adamla konuştunuz ve içeri gireceksiniz. O sizi büyük patronla konuşturacak. Adam bayağı dil dökecek. Sarı kıyafetli adamların patronu aşağıdaki görselde gördüğünüz adamdır.

Patronla görüştünüz. Şimdi sıra zindana inmeye geldi. Zindana inmek için aşağıdaki görselde gördüğünüz yolu kullanacaksınız. Girişi burasıdır.

Zindan girişinden girdiğiniz zaman sizi keçi sakallı adam bekliyor olacak. Keçi sakallı ile birlikte gideceksiniz. Size zindanı o açacak. Zindana girdiğiniz zaman mavi tişörtlü arkadaşınızı göreceksiniz. O sizi gördüğü zaman sevinecek. Ancak siz yanınızdaki adamın bir şey anlamaması için onu döveceksiniz. Hatta ona işkence yapacaksınız. İşte arkadaşınız ve işkence sahneleri aşağıdaki görsellerde görünüyor. Hatta o kadar ki kurşun yarasına parmağınızı sokacaksınız. Hepsi görsellerde görünüyor.

Tavsiye Yazı:  Far Cry 3 Oyun Çözümü 3

Şu anda siz planlar yapıyorsunuz. Zindandan çıkacaksınız. Arkadaşınız beni de buradan kurtar diye size yalvaracak, ancak siz hiç dinlemeyeceksiniz. Aslında onu oradan kurtarmadan gitmek hiç içinize sinmiyor, ancak yapacağınız bir şey yok. Sadece onu bir gördünüz ve planlar yapmaya başladınız. Sonraki bölümlerde onu oradan mutlaka kurtaracaksınız. Eğer öldürmezlerse tabi ki.

Bu oyun çözümünün de sonuna geldik. Bir sonraki çözüm buradan daha heyecanlı olacak. Ön bilgi vermek gerekirse keçi sakallı adamla birkaç yerde bomba imha edeceksiniz. Kırmızı adamların bombaları. Bu diğer grup oluyor. Başlarını öldürdünüz, ancak faaliyetleri devam ediyor. Siz keçi sakallı adamı koruyacaksınız. Bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Yazınız

*